Skip to main content

Topic: quadovi i fpv (Read 5955 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

quadovi i fpv

Pitanje prvenstveno za miniquad rejsere a naravno i za ostale...

Koliko duboko treba savladati quad LOS let prije nego li se krene sa FPV ako je krajnji cilj neki race/bashing a ne snimanje i slicno?

Sa jedne strane, nitko te u RL autoskoli ne tjera da vozis RC autice  :D ali sa druge strane, vjerojatno je prakticno imati neki skill ak krepaju naocale ili za voziti one male kineze po dnevnoj sobi...

Odg: quadovi i fpv

Reply #1
A cuj sve ovisi kolko si nadaren , znas i sam, ali tak par mjeseci mislim, onda lagano sim pa mozes fpv, a sad kako je hladno rokaj sim, to je super trening

Odg: quadovi i fpv

Reply #2
Po meni je to opca kultura ali i par puta me spasilo od crasha. Crko video link, skinuo sam ocake i izvukao se.
Jos jedan plus ti je da ako je los teren za slijetanje mozes u ruku sletit a kad letis fpv sa minijem, kameru dignes prema gore pa kad mini stoji za sletanje, kamera gleda gore. To malo oteza sletanja...
Medutim ima pilota koji godinama lete fpv a da nikad nisu los savladali.

Odg: quadovi i fpv

Reply #3
Fpv ti je lakse furat neg los :)

Sent from LG-G4



Odg: quadovi i fpv

Reply #5
Sekile ti je super rekao da se igras na simu jer ti je to najjeftinija komponenta kad ucis... A Dag ti je isto dobro reko da je dobro z at los za bilo koju situaciju...vjezbaj sve po malo tak da na proljece imas vec sve u prstima kad budes isao letit s pravim modelom

Sent from LG-G4


Odg: quadovi i fpv

Reply #6
Ja sam ti tulac za los :D samo ocale i rokaj... Al dobro ti Dag zbori, kad krepa vtx, na los ga spustis


Odg: quadovi i fpv

Reply #8
Kul.
Dakle nakon tri mjeseca LOSa je bio skoro na nuli  :D
I ocito je imao dosta vremena za RL vjezbu...

Ja cu dalje kak smo rekli... paralelno LOS i FPV na simu tih par minuta tjedno koje imam pa bu sjelo kad-tad!  ;) Jedino mi se ovaj sim cini puno zivcaniji i brzi od ovoga sto lik leti?

Odg: quadovi i fpv

Reply #9
Imas svu opremu za fpv ili nemas jos nista? Ako imas preporuka ti je da koji put skoknes bas fpv-at van za pravo... Povedi nekog sa sobom i laaaagani cruise...

Sent from LG-G4


Odg: quadovi i fpv

Reply #10
nemam jos nista, plan je skupiti polako do proljeca.
trenutno istrazujem, pitao na drugoj temi za savjet glede DomV3 vs DomHDV2 pa nitko nije imao nista za reci. da sad kupujem, vjerojatno bi uzeo AttV3 i pripasao facemask. no do proljeca tko zna cega ce sve biti, navodno fatshark ima neku 16:9 kameru u betatestu.

Odg: quadovi i fpv

Reply #11
e nemoj se puno opterecivati sa kamerama  ;D kada probas fpv, biti ce ti bitno samo da imas sliku i da vozis, i mozes doci na teren bilo kada, kada mi vozamo, pa da vidis uzivo, danas najvjerovatnije idemo na jarun, oko pol3, 3, pa ako hoces navrati

Odg: quadovi i fpv

Reply #12
Ovo mi je najbolje krene kao agresivnija muzika, to je to - a lik opet spor hahaha :D :D :D

 

Odg: quadovi i fpv

Reply #13
cak bi i mogao... evo vozim dijete punici u goricu i cak bi mogao i stici. gdje?

Odg: quadovi i fpv

Reply #14
Otpao Jarun, idemo na parking kod Stare Save, dakle između Savskog mosta i Roka, Besta i ostalog. Znas gdje je to?