Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 72943 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #195
Hvala momci  ;)


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #197
Dragi Mini , Ti zaista znaš pogodit čovika u ''srce''....hvala i svaka Ti dala.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #198
Moglo bi i njega sta "pogodit" ako vidi sta pise. Samo se ti moj Tomi

Lp. Sveto


 

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #199
...igraj, da te ne ulovi gazdrarica!

Lp. Sveto


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #200
Dok dodje PH3 moram se updateat sto se tice tableta.. imam neku 10ku Prestigio al to su djeca konfiscirala.. Samsunga se grozim.. za apple nedam novce.. Dal uglavnom svi androidi rade s aplikacijom? Najblizi sam Xiaomi Pad2 ..volio bi da je 3gb rama za 2016.. al ajde... cijena mu je ok...
Di u nas kupit jer cu na firmu?
Hvala

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #201
Nije stvar jel ti se daje novac ili ne, stvar je u tome da je aplikacija opako hardverski zahtjevna i da osim preporucenih uredaja ostali rade nikako, cast rijetkim iznimkama.
Znaci aplikcacija jede bateriju, hardver digne proc na 100% i hrpa uredaja ude u thermal throttling unutar 2 minute, pri cemu ostanes bez video signala, aplikacija se smrzne ili se uredaj smrzne. Na iOSu moj izbor bi bili iPad Mini 2 na dalje, android Nvidia Shield. Koliko uopce je Xiaomi?


iOS: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, and iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular. This app is optimized for iPhone 5s, iPhone 6, and iPhone 6 Plus.Android: Samsung tabs 705c, Samsung S6, Samsung S5, Samsung NOTE4, Samsung NOTE3, Google Nexus 9, Google Nexus 7 II, Ascend Mate7, Huawei P8 Max, Nubia Z7 mini, Sony Xperia Z3, MI 3, MI PAD, Smartisan T1.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #202
Auu.. bas si partybreaker.. :) ..hvala na savjetu.. Ma ja sam na malom nexusu (5) jer mrzim ui na andriod.. Radje bi onda nexus tablet uzeo.. a ipad opet uzet samo radi drona uh... pa itunes.. nooooooo :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #203
Hej, pa vidis Mi Pad ovaj prvi je naveden.. Mi Pad2 je 270$ sa 64gb win10+5.1 android

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #204
Kakvi boziji iTunesi ti trebaju i za sto? Vidim da je vecina populacije prilicno jos neupucena u sve. Mislim uzmi koji god hoces tablet ali znaj da iOS verzije rade daleko pouzdanije i stabilnije. Android verzija je godinu dana cekala simulator unutar aplikacije, Ios je imala od pocetka. Nadalje iPad koji ti treba za let na firmu dobijes za oko 1700kn.


Ljeti po suncu znaj da niti na jednom neces vidjeti apsolutno nista i da se svi na +35 vani pregriju za cas  ;)

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #205
Ma znam.. salim se ja malo.. ne mislim izgubit dron radi platforme.. Nego eto vrijeme mi je za novi tablet pa sam mislio uzet nesto..

Sto onda? Ipad mini 2?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #206
Nije potrebna dvojka.  Na jedinici radi savršeno,  dok na HTC M8 zna zaštekati  bez razloga.  Inače nisam pobornik i os - a ali moram priznati da u ovom slučaju ja ne bih birao.  Ipak i os.
A j***t ga .

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #207
Prvi iPad mini je bio podrzan samo na prvoj verziji aplikacije koja se tada zvala Pilot i radila je sa Inspire kontrolerom. Danas je minimum iPad mini 2 jer prvi iPad mini ima A5 SOC koji nema boga da zvace taj video stream u 720p rezi niti mu je ekran uopce te rezolucije. Nadalje sve nepodrzane verzije su izazivanje vraga barem pod garancijom i nema boga da DJI prizna garanciju ako bude potrebe za tim, a da se nije letilo sa odobrenim uredajima.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #208
Uzeo bi onda mini 2 ili 3.. ako imate kakvu preporuku ili kakav popust, vicite!