Skip to main content

Topic: sab goblin 630 (Read 43821 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sab goblin 630

Reply #45
eto kaj nebudete reki da ne stavljam slike...

čisto radi usporedbe veličine ..ovaj "mali" je protos koji i nije tak mali kak sad djeluje
dx9-xd8-gobac630

 

Odg: sab goblin 630

Reply #46
idemo daljeeee.....

prvo veliko tnx. shimpi za kablove koje mi je poslal .... to bum se moral jako jako otegnuti  ;) ;) ...

nadalje  idemo sa motorizacijom .. scorpion HK4035-560kv ...  trenutno su na njemu 1680HH ležajevi , ali bil bi red da se zamjene , po onome kaj sam mjeril to su isti ko i 688 , ili ima nešto više da se krije iza te oznake , npr. max br okretaja , tolerancija ili nekaj slično ( to Davor zna garantirano)

a drugo ajde pogledajte razilku između kontronika 80HV i YEP 120 .čak se i ne vidi na slici koliko je velika razlika u dimenzijama.....jednostavno nisam pametan kaj upotrijebiti pa dajte koju da odlučimo......
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #47
Yep ;) vidjen na djelu na sedamstotki... Preje... To je to, kak bi rekli.... Bilo bi dobro da imas prog card, iako ni ovak nema jaki start, ali bolje ga je imat, a to znas i sam.... Znam samo da kad je bio cc gore da se sve grijalo... Sad je sve hladno ko spricer sa yepom.... Moja preporuka, iako vrijeme ce pokazat... Ali po meni yep.... I sretno.... Kad ga dignes zicaj nekog da snima.... ;)

Odg: sab goblin 630

Reply #48
daj molim te šikni link ili nekaj di si kupio lopate 660 mm, čine mi se sočne za moj novi projekt.... 8) 8) 8)

Odg: sab goblin 630

Reply #49
poslal sam mail na    Jan Hess - Modelsport  i za koji dan dodio odgovor ...  sales@mscomposit.com
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #50
Imam ti ja programator ako ti treba.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: sab goblin 630

Reply #51
Kaj to znaci da su custom?!

Odg: sab goblin 630

Reply #52
a custom ti dođe da su rađene na zahtjev , po mjeri ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #53
da, da... po mjeri.... svaka cast.... ako ti se neda ovak molim te šikni mi na pasmater koja je okvirna cijena.... kak bu to grmilo.... savršeno!!!

Odg: sab goblin 630

Reply #54
ni ja ne volim ocijenama, ali kad me zanima, a pošto ću počet ispočetka moram tak i tak kupit lopate... pa da vidimo MS kaj da slože...

Odg: sab goblin 630

Reply #55
u... našo sam.... ;D

živli

Odg: sab goblin 630

Reply #56
eto motorizacija je spremna , sad je napokon gobac na skijama bez da rep dira tlo  :)

odlučil sam se za kontronik , nadam se da sam boro skužil postavke kontronika ..

MODE  1 (RESETIRA SVE)
MODE  11(GOVERNER MODE -SVAKI PUTA KALIBRIRA BATERIJU)
MODE 10(NAVODNO ZA SVE NE KONTRONIK MOTORE , I SPRIJEČAVA GAŠENJE NA PIKOVIMA STRUJE)

ILI...???
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #57
Bogmec blesti!!! ;)

Odg: sab goblin 630

Reply #58
dok  se lepo posloži izgleda da su mi kablovi od kontronika da motora predugi nekih 2.5-3 cm , se to isplati rezati i prelotati konektore ...

dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #59
Nemoj sjeci. Imam ti ja vrhunske buzire da to uglazbis ma njega... Ako hoćeš, neces brinuti o chaffingu a moci ces ih pritegnut uz frame, javi se na pm ak ides prema zgb, rado bi ti ih doniro ;) ipak je to sab