Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1033963 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1410
Meni su jučer došli novi motori. Danas sve sastavio, poštekao i sve radi bez greške.
Konačno sam u zraku  8)



Na dva motora koje sam nosio na prematanje je ustanovljeno da su skroz kontra namotani. Sad jel to greška ili ne još nije ustanovljeno jer još nisu premotani na "ispravan način".

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1411
JA idiot, uspio pokurit 2 izlazna kanala na naze... znaci greska tooooootalno banalna, okrenuo krivo zice sa reglera obrnuto na plocicu... iliti plus i minus naopako  >:(
 

dali netko mozda zna jel ima opcija da se u CLI motor outputs programiraju na druge slobodne izlaze?

ofkors bilo je 01 ujutro kad sam cirkus napravio...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1413
dobro pa jesi li ti normalan  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1414
@Majk , ovo mi izgleda fantastično...G.. sile su ogromne , a i sve ostalo ,uključujući pilotažu,je zapanjujuće....mislim da je ovo ''budućnost''  elektroničkog-modelarstva,ma što tko mislio.... :o :o...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1416
Ima ti Ironicgti neki 32 kanalni prijemnik u svojim dominatorkama, mislim da njemu radi dobro


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1418
Novi koncept BO
Najdonja ploca je sada originalna, a zamijeniti ce je PDB kad mi stigne. Ocekujem da cu od CC3D moci napraviti slim varijantu kao i sa Naze32 i da ce stati na oznaceno mijesto u 10mm visine. Cijela gornja ploca je na 4 dampera pa ce mozda damperi ispod male ploce na kojoj je kamera biti nepotrebni, kao i ta mala plocica.
Nogice su AL odstojnici 25mm, stizu motori i esc RCX...nadam se da ce koncept moci biti realiziran u ovoj slim varijanti...



Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1419
Evo i novog QM 300 modela dužiina 310mm
antivibraciski nosać za gopro







Imam za njega komplet setup pa se uskoro bacam na slaganje.

Za koji dan dolazi i QMG odnosno dolazi i varijanta sa 3 osnim gimbalom :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1420
Imao danas priliku probati onu jazavcevu zverku na steroidima, majko mila, to je monstrum  :-X

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1421
Kad ti je dosadno i kisa pada onda gluposti sklapas. Malo sam tunirao svoju 9XR-ku, doslovno 20min posla, malo vezica i evo FPV pult. Sve napajam sa iste batke preko futaba konektora tako je cijela stvar lagana za nositi u ruci. Budem nekakvu kantu slozio pa da probam malo na monitor




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1422
Inspirisan pričom xtrem-a i Sekile-a danas krenem malo da bučem po već na videu viđenoj lokaciji...Probao sam da letim zaista mnogo brzo i mnogo agresivnije nego do sada jer eto, da steknem osjećaj kako je to kada se spuštaš sa 100 metara punim gasom pod uglom od 45°  :D :D Par krugova tako, pođem da zvrndam malo oko sebe, uđem u napuštenu zgradu kroz prozor na prvom spratu, siđem niz stepenice i hodnikom izađem na vrata, kao normalan narod hahaha :D ... i dobro...Poslije izađem napolje i opet krug-dva i u skoro punom gasu i potpunom otklonu prema naprijed zapnem za granu koju moj Quanum nije na vrijeme "nacrtao", quad se zarotira oko yaw ose skoro dva kruga i počne da pada a ja kao sav nenormalan narod, zaboravivši da mi jedan motor nije najbolji, dam pun gas i on tras od zemlju... (na punom gasu mi zadnji desni motor sporije vrti od ostalih i quad se prevrće na tu stranu)...Epilog u slici...  :D :D :D


P.S. očistio sam sve i spremio, vrti kao i uvijek do sada...  :)
Sutra sunce, jedva čekam...  ??? ::)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1423
Ma ti si tehniku vrhunski savladao u kratkom roku. Najbitnije da kuzis osnovu, a kasnije sve dodje satima leta. Da bar ja imam vise vremena i ja bi tako malo trenkao, ali sta odem na posao mrak, vracam se mrak. Eto nekad ga uzmem na posao, pa ako uleti 10min pauze opalim jedan brzinski, ali nije to to

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1424
A joj da samo znaš koliko kreševa smo imali mi u jednom krešu kada sam ga zabio u strop u jednoj zgradi pao je sa 7 m na pod, ošlo sve u papar.
Jedan motor, 3 proplera odlomio se konektor sa naze 32 za prijemnik crkla mobius kamera .
Od siline udarca se baterija u kameri probušila i skurila mi kameru.
Mislim to je tako u tom sportu tko kaže da nije razbio ili laže ili ne leti nisko i brzo. ;)

Svo malo bauljanja iz šumice

http://www.youtube.com/watch?v=DLDvDpJg-Ho&list=UUbOtqreVqdQW1XZq1GQJR0w