Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385130 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1455
Aaa sada sam vas skužio pa vi ste na mobius stavili paus papir da izgleda ka ono letia sam u magli.....vidi se na kraju videa... :) :)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1456
Pa kako si vidio sletiti ??? ??? ??? ? Moraš si ugraditi neki mikro brisač na kameru :D :D :D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.




Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1460
Ekipa svaka čast , neuništivi ste , ja sam u poslu i dok ne preselim ,livada će pričekati .. a onda sam još  ;) bliže licu mjesta
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1461
Svaka čast!


Izmislili ste IFR modelarsko letenje......


 :o ;D :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1462
Svaka čast!


Izmislili ste IFR modelarsko letenje......


 :o ;D :D
Pozdrav Ivice legendo, `Vake ekipe nema nigdje , još malopa će i ils i dme bazne stanice oformiti specijalno za ovakve prilike ...potencijala i stručnjaka fala Bogu ne fali  ;)
 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1463
Pozdrav Zlatane!


Vidim da je ekipa izuzetno vrijedna. Tako je na svakom našem aerodromu i letjelištu.
Na žalost ja obilazim sve te Aerodrome uglavnom po lijepom vremenu što je vidljivo na slici dolje.
Nadam se da ću naći i vremena i novaca da na sve ta mjesta dođem sa Suzkijem s minimalno tri do četri razna modela. Na svakom od tih aerodroma imam berem jednog kolegu modelarapa će se valjda naći i društva...
Zadnji put sam bio kod vas u Borovu prije punih 4 godine čini mi se kada je nastala ova slika..
A prvi put nakon rata sam bio na Prvom aeroreliju...
Hm sjećam se jako dobrog čobanca i gostoprimstva u tom hangaru....
Lp, I[attachimg=1]



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1466
Hoćemo sutra nabaciti jedno snježno letenje.... :)

Ja sam sutra anam oko 13:00....

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1467
Ma, sve 5, ali za sutra najavljuju kijamet. Ako kijameta ne bude dolazim smanjiti LDL, HDL, LDH i Trigliceride  :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1468
Jel se leti danas? Vreme bas ne ide u prilog.