Skip to main content

Topic: ljudi moji stigla nova pila iz kine (Read 15286 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ljudi moji stigla nova pila iz kine

narucio sam 2,4 Gh stanicu iz kine,cjena joj je 98 dolara sa jednim prijemnikom, nevjerojatno!!!!!  i to je stigla za 8 dana,stanica je strasna odusevio sam se!!!!



Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #3
Pročitao sam nešto o tim stanicama, prodaju se pod različitim imenima i imaju osnovne funkcije dovoljne večini modelara. Bilo je riječi o poteškočama u programiranju jer im je software nedorađen. Nadam se da su riješili te dječje boljke do sada. U svakom slučaju, rudarski sretno!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #4
Puno je napisano o tim stanicama.
Pojavile su se na UH prije nešto više od godinu dana i brzo su nestale. Zbog tih problema sa softom.
Nedavno su se ponovo pojavile na UH pod imenom Turnigy.
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992&Product_Name=Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_Only_%28Mode_2%29
Ima review iste te pod imenom ImaX:
http://www.rcmodelreviews.com/imax9x.shtml
ali to je ova ranija inačica.
Glavne zamjerke su što se prodaje bez modula.
Ak se uzme 2.4GHz (paše JR kompatibilni) onda antena viri ispod.
Kad zbrojiš cijenu stanice, modula (Corona DSSS), dostavu i eventualnu carinu i porez (185$) ne isplati se.
Ovo gore vrijedi za nabavku sa UH, ali u tvom slučaju je stanica bila sa modulom i prijemnikom.
Spektrum DX6 kojeg odeš kupit osobno negdje van HR dođe tu negdje a ipak je ime.
S druge strane ImaX ima 9 kanala (diskutabilno).

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #5
mogu vam reci sto se tice programiranja jako je jednostavna,skuziom sam je jako brzo,programiro je za sve modele,a u tome svemu nisam primjetio niti jednu gresku na stanici za sada radi sve ok, ali cemo vidjeti sta ce pokazati.nije stanica sa hobbykinga. ovo je bilo sve u kompletu sa postarinomoko 120 dolara.


Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #7
Lega ma stanica je sasvim ok.
Jedino da je žute boje.......
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #8
miso moram priznati stanica je odlicna  kolko sam uspio procitati o njoj  ma preodlicna je 9kanala jos 2,4gh 8 modela ma odlicna je cak si sad razmisljam da si ju kupim naljeto ali preko hoby king ;D
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #9
Moja stigla jutros :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


 

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #11
Ja ima Turnigy-ovu verziju te stanice, dolazi sa ugrađenim 2,4 modulom. Jako sam zadovoljan jer dosada nisam imao nikakav problem s njom a koristim je već cca 4 mjeseca, naknadno sam naručio još dva prijemnika i mogu reći da je jako pouzdana i jednostavna za programiranje.  Na žalost gotovo je nikad nema na stock-u, tako da jedino možeš naručiti i čekati... :-[

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #12
I kod mene je turnigy.
Za 12 sati nisam je stigao ni upalit kako treba, a vec mi se u glavi vrte tri hack-a :) displej, baterija i softver.
Ali polako ima vremena.
Zasjeda na HK za jos prijemnika postavljena :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #13
Samo morate uzeti u obzir da ta ista stanica ima jako smanjen domet u slucaju zasicenosti spektra, ako se blizu nje nalazi upaljenih jos par stanica na 2,4 bandu domet joj pada strasno...ili u slucaju montaze neke FPV opreme ili kamera koje imaju velike oscilacije...u toj kombinaciji ne prolazi...inace za te pare i letit oko sebe 300-400m sasvim dosta :)

Odg: ljudi moji stigla nova pila iz kine

Reply #14
Samo morate uzeti u obzir da ta ista stanica ima jako smanjen domet u slucaju zasicenosti spektra, ako se blizu nje nalazi upaljenih jos par stanica na 2,4 bandu domet joj pada strasno...ili u slucaju montaze neke FPV opreme ili kamera koje imaju velike oscilacije...u toj kombinaciji ne prolazi...inace za te pare i letit oko sebe 300-400m sasvim dosta :)


da to si u pravu, nisam range test radio a na njoj ne  letim dalje od 500 m, čak ni toliko. Ne mogu reći kolki joj je domet međutim za većinu youbito pilota ta stanica zadovoljava ;D