Skip to main content

Topic: NAZA OSD - kopija (Read 9214 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #15
Mislim u pravu si, ali bas me briga jel imam kod kuce zamjensku i to vecu 500+ mah a i stalno je na direktnom napajanju tako da mi je svejedno.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #16
Jesi uspio što potestirat? Snimit koji test video?

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #17
Video nisam snimio... Smrzo sam se jucer, vrijeme je bilo katastrofa... Al sam uslikao par slika direkt sa ekrana. Uglavnom ima 3 vrste osda koje mozes izabrat: neki njihov, DJI original i svoj custom... Znaci mozes dodati parametar koji zelis i rasporedis ga po zelji po ekranu. Za 24$ se isplati svakako. Sve radi super. Stavit cu slike popodne posto nemogu preko moba.

 

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #18
evo par slika te tri vrste osda sto sadrzava. jbg slike su takve kakve jesu... slikao sam mobitelom a i staklo u naocalama mi se malo zamuljalo po coskovima ...

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #19
Pa i nije tak strasno... cudi me da ga niko do sad nije kreknuo... mozda bude uskoro...treba pratit rcgroups ;)

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #20
Ma sto se mene tice i netreba, sve je ok i sva slova koja su bitna pisu normalno. A u meni udes i prevodis preko aplikacije na mobu ili probas odabrat opciju pa se vratis u osd i vidis sta se promijenilo... Uglavnom za 20+$ nemoze bolje  ;D

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #21
dali bi ta OSD kopija radila i na V2(nije update sa lite) i kako prikopčati s obzirom da ima i PMU ?

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #22
Radi na svakoj verziji naze

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #23
Imas na pocetku teme shemu spajanja. Pmu nediras.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #24
shvatio. Hvala!

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #25
Ima bateriju u %?

Ja to u originalu nemam? Il sam glup

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #26
Evo ako nekog zanima screenshot N2 osd za nazu koji sam sinoc spojio,
znaci model iza Matejovog.
Razlika je sto pokazuje dodatnih par podatka
nagib, jacinu signala rx, throtle u postocima i mod letenja



Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #28
Evo stigao i meni N2 - kako ste riješili napajanje? Lik u recenziji priča o 12v, u specifikaciji pričaju o napajanju s NAZE (5V) - ima neki raspon voltaže na kojemu radi?

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #29
12 v direktno s 3s baterije na vcc + i na gnd -