Skip to main content

Topic: Krill Aircraft Thunder (Read 4516 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krill Aircraft Thunder

Zelja mi je bila da provozam FORMULU 1  u zraku i napokon je model narucen  ;D ;D . Model je Krill Thunder 3D od jednog od najbolji proizvodzaca akro extremni modela, Krill Aircraft ( http://www.krill-model.com/katalog/models/thunder/thunder-3d.html ). Model je ful compozit odlican za 3D i akro letenje, i bice mi model 2 u IMAC takmicenju.  Model ocekujem krajem ovog mjeseca i bice vise informacija o ovom
predobrom modelu.
Motor i esc su spremni i radice na 10S a serva su 10kg hitec digitalna 
Bice u bojama ko na ovoj slici ;) :P :P

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #1
Molio bi nekog iskusnog da mi objasni u čemu je fora sa ovim širokim njuškama na RC avionu?
Za pravi avion shvaćam da je to zbog motorčine da stane unutra ali za model, to mi izgleda van pameti (ove moje ograničene) kontra aerodinamike. Vjerovatno postoji neki razlog?

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #2
ovo prosirenje haube zajedno sa odredzenim profilom krila nema puno znacaja za same letne sposobnosti. Model je jednako brz i pokretan ko i modeli na pr. F3A klase sto im je trup ko strela. Pogledaj JAK 54 / 55 ili  Sukhoi modele isti im je oblik prednjeg djela. Tako ako si nesiguran probaj jedan od ova tri modela pa se uvjeri

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #3
Hvala na odgovoru Odense :). Vjerujem da je dobar, jako dobar, inače nebi ih proizvodili niti imali kome prodati :)


nego ne kužim kako to da ta široka njuška ne smeta  aerodinamičnom protoku zraka? Ne kužim di je trik? a sigurno nešto postoji, neka fora.

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #4
Usporava model,po meni ti je lakse izvesti neke od akrobacija. Nije sve uvijek u brzini. To je moje misljenje  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #5
Dobar odgovor ima logike!
Znam za ove za zatvorene prostore stavljaju čak i kočnice na krila i elevatore.

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #6
Al ovo pod akrobacije mislim na 3D letenje,ne F3A,F3M...
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Krill Aircraft Thunder

Reply #7
Al ovo pod akrobacije mislim na 3D letenje,ne F3A,F3M...

Ovaj model je prvenstveno namjenjen 3D letenju Posto sam imo prilike viditi uzivo letne osobine i pored sporog i laganog letenja moze biti i jako brz. Ako mislis da ga zrak koji se kupi u kucistu motora koci, ovaj model je napravljen da ima protok zraka kroz trup i da izlazi na srednjem dijelu trupa na stomaku ujedno hladi motor ili regulator