Skip to main content

Topic: Druženje (Read 8125 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Druženje

Reply #15
to je ovaj na slici gore??

Odg: Druženje

Reply #16
da taj

Odg: Druženje

Reply #17
jesam li i ja u tih 3 - 4 . . . cist me zanima .

Odg: Druženje

Reply #18
a ne. tebe nismo racunali.
price se da ih samo izradjujes a nis ne vozis ;)

Odg: Druženje

Reply #19
je istina ... zasad gustam vise u izradi. cisto zbog slobodnog vremena . ali tu i tam se pojavim i sa vijonom i kad bi bila prilika i sa camcem. imam ih par komada s pocetka bavljenja rc modelima ( 3-4godine ). jedan u glavnom fino ide . kad bi zgural brasnicu nutra mogle bi i patke nastradat ak se nadju na putu ... pratim kaj se zbiva, pa ako se poslozi da imam zeita dojdem na kakvo okupljanje . trenutno uhodavam malog od godinu i prdez i gradim kucu . tak da dan nikak dovoljno dug ... ali i noc postoji, tak da nekaj se ipak stigne i napravit . ali do livade i vode malo teze ...    :(

Odg: Druženje

Reply #20
uglavnom od balse furnirani i lakirani u poliuretan sjaju ...  sad sam spreman polako za izradu pravog ubojice - nema zurbe, zima dolazi ...

Odg: Druženje

Reply #21
o da znam kako ti je.

je vidio sam ih vec. stvarno ljepo.

reci ovaj riger..kaj ce mu ta kupolica? za sminku tipa usis il ima funkciju?

Odg: Druženje

Reply #22
ma hladjenje zrakom . nedovoljan broj sati proveden na forumu, sada je to druga pritja ...

Odg: Druženje

Reply #23
i ja sam ih vidio več prije. fakat dobro izgledaju. ovo svjetlije drvo (balza?) izgleda ko da je iz slonovače...
sigurno ih ne prodaješ jeftino. 200-300 eura???

Odg: Druženje

Reply #24
naime konstrukcija je od balse . svijetlo drvo koje se vidi je furnir jasena ili sl,  . tamni dijelovi su bajcani ... nije jos to za prodaju . trebalo bi uzeti jedan model i dovesti ga do savrsenstva. mozda onda . a vec imam jedan obrt ... to bi bio posao iz snova, kaj se toga tice .