Skip to main content

Topic: Feigao 1208428 Brushless (Read 5019 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #1
od sto glasa glasa čuti nije!   :(

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #2
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5229&Product_Name=BA_BL1230_4200kv_Brushless_Inrunner_Motor
evo ovo ti je nesto slicno, mrvicu slabije ... ali gledas amperazu i velicinu motora ... U principu mozes stavit bilo koji motor od cca 10ak A, koji ce ga tjerat samo moras prilagodit nosac motora i poslje se malo poigrat sa smjestajem baterije . Pozeljno je da ima dosta KV-a da moze zakacit malu elisu.

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #3
hvala!


Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #5
trebao bi bit ...

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #6
jesi vidio taj model od tipa Mirage 280 cini mi se jednostavan za izradit,što bi ti na mome mjestu uzeo dalje od set upa?

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #7
prop uzmi kako ekipa preporuca HK, imas regler 10A vidi koji ti se svidja i 5g serva 2 kom, plavi su cisto ok.... Neznam jel na stanici imas mikser za delta krila ... Ako nemas kupi i njega , batku 350-500 mah 2s

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #8
puno hvala. nemam mogućnost miksanja na stanici, :)nije mi jasno dali ima razlike u delta mixeru i v-tail mikseru ili je svjejedno

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #9
imam na stanici mikser pa nisam proucavao one na HK , pogledaj sta ljudi kazu tamo , ili ce se javit netko to zna bolje od mene .

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #10
nije mi jasno dali ima razlike u delta mixeru i v-tail mikseru ili je svjejedno

Pa je...u patka sve ti piše, samo treba čitati. Mixeru je svejedno dali mixa elerone ili rep. Bitno da mixa :D
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6321&Product_Name=TURNIGY_V-Tail_Mixer._Ultra-small
....for Flying Wings and V-tail gliders and planes...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #11
Kolega Diogen je rekao da ima razlike,pa nisam siguran :'(

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #12
Hm, nije mi jasno...
Ali svejedno, ovo ti mora raditi za leteće krilo.
  
 

  12/07/2010
Stanislav (55%)
Hallo, excuse me, but is this mix aviable for Delta Wind for example as Combat & Slope Soaring Wing ? Thank to your response Standa    

    black_hawk (68%)
Yep that what i use it for :)    

    Graham Daniel (40%)
I use these for deltas on my 6 channel set with computer only mixing. That way, I set all models the same, trim uniformly, and I can get away with not having model memories. They make the servo move a little noisier, but are fine otherwise.    
 
    sebastien (24%)
Yes I own a Combat wing and this will work perfectly ! 
 
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #13
Kolega Diogen je rekao da ima razlike,pa nisam siguran :'(
Da nebi bilo 'pokvarenog  telefona', radi se o slijedećem: za elektroniku je uglavnom svejedno da li je za v-tail ili elevone - deltawing). Razlika je u primjeni, jer kod elevona nemaš kormilo smjera , pa moraš upravljati na drugačiji način, kombinacijom nagiba i dubine. Kod v-repa se mogu umiksati i elerone i flapsove .., ako stanica ima dovoljno kanala. Ako se koristi ovaj hw dodatak, svi drugi mixevi koji se često koriste (kompenzacija motora, diferencijal, zavoj bez nagiba...) postaju upitni.
Zato velim da je ovaj dodatak smislen ako stanica nema mix i ako je 4 Ch, dakle za 'bare begginer' modele, a  za sve drugo je suvišan.
Damir

Odg: Feigao 1208428 Brushless

Reply #14
hvala na odgovorima kolege! :)