Skip to main content

Topic: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj (Read 16315 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #1
To je po ocjenama na stranim rc forumima odlicna stanica za tu lovu. Eto, za malu lovu o.k stanica sa 8 kanala. 8)
3 x rc helikopter :P

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #2
lager im se ispraznio brzo nakon tvog posta  :D


Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #4
Mislim da je za početnike, a i malo iskusnije, ta stanica odlična, a ne košta puno. Dvojica mojih kolega su je kupili i zadovoljni su s njom, malo treba vremena i proučavanja svih opcija, ali kad se skonta, onda je sve lagano i intuitivno.

Mislio sam si da će brzo otići, a dečko je korektan i susretljiv, bit će toga još.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

 

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #5
ja je imam i prezadovoljan sam za sada.

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #6
Mislim da je za početnike, a i malo iskusnije, ta stanica odlična, a ne košta puno. Dvojica mojih kolega su je kupili i zadovoljni su s njom, malo treba vremena i proučavanja svih opcija, ali kad se skonta, onda je sve lagano i intuitivno.

Mislio sam si da će brzo otići, a dečko je korektan i susretljiv, bit će toga još.

Ekipa, budimo realni, te stvari bi i trebale toliko kostat a ne one nebulozne cifre brandirane rc elektronike gdje moras potrosit para koliko kosta jedno malo polovno auto da bi si slozio jedan ljepi model. j***te pa to su ipak igracke ma sto god mi mislili o tome.
3 x rc helikopter :P

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #7
s obzirom da sam nedavno uvezao za sebe i ima mjesta na dozvoli za još 3kom. ako je netko zainteresiran, mogu mu kupiti za 500-600kn (ovisno jel zapne na carini i da li će trebat plačat njihove troškove:-)

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #8
pa ova je 649 kuna. cekanje, ostale pizdarije i moguce zajebancije.... ne isplati se vise uvoziti za 50-100 kuna razlike
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #9
cijena je takva da kad nekaj zašteka nemaš koga pitati (proizvođača) niti imaš upotrijebljive upute ukratko dok traje traje a kad rikne baci kupi drugu... :) ...eh i novi model... :D


Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #11
Pozdrav!

Ja sam zainteresiran za uvoz jedne Turnigy 9x stanice!

Ako jos uvjek imas dozvolu mogli bi nekaj dogovoriti !

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #12
Pozdrav!

Ja sam zainteresiran za uvoz jedne Turnigy 9x stanice!

Ako jos uvjek imas dozvolu mogli bi nekaj dogovoriti !
ako si iz splita ili okolice nema problema

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #13
Na zalost ne! Velika Gorica!

Odg: Evo gdje kupiti Turnigy 9x u Hrvatskoj

Reply #14
kod mene ima mjesta za jos 2-3 kom (ja sam u ZG)
nazovi me tjekom dana, pa se dogovorimo
0915088901