Skip to main content

Topic: Pay Pal (Read 3926 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pay Pal

Pozdrav! Zanima me koje  dokumente  treba poslati na pay pal  da  bi  mogao  aktivirati   račun.Napominjem
da sam  se registrirao na pay pal ,ali oni  traže neku  sigurnosnu  provjeru,pa sam već  tri puta slao
faksom (jedno   faksiranje dođe 80 kuna) ove dokumente: kopiju  osobne prednju i zadnju   stranu
isto  i kreditnu   karticu međutim nito nije dovoljno,pa me zanima koje još  dokumente  treba faksirati.
Posjedujem   Master  Card   prepaid    karticu  Hypo Alpe  Adria Bank    Zahvaljujem. Evo što piše kad trebam  potvrditi karticu
Vrijedi slikom (naprijed / nazad kopija)
Nedavne izvodu prikazuju posljednje četiri znamenke na kartici, adrese za naplatu i svoje puno ime kao registrirana na svoj PayPal račun
Dokumenti učitao treba biti na engleskom ili prevedene na engleski i ovjerena od strane državne agencije. Mi ćemo vas kontaktirati u roku od 7-10 radnih dana da biste dovršili postupak. Ako imate bilo kakvih problema sa slanjem datoteke, molimo Vas obratite se našem podršku korisnicima za pomoć.

Odg: Pay Pal

Reply #1
već  tri puta slao
faksom (jedno   faksiranje dođe 80 kuna) ove dokumente: kopiju  osobne prednju i zadnju   stranu
isto  i kreditnu   karticu međutim nito nije dovoljno,pa me zanima koje još  dokumente  treba faksirati.

Posjedujem   Master  Card   prepaid    karticu  Hypo Alpe  Adria Bank   
Vrijedi slikom (naprijed / nazad kopija)
Dokumenti učitao treba biti na engleskom ili prevedene na engleski i ovjerena od strane državne agencije.


PAYPAL.COM?

ne paypaI.com (veliko I (i) umjesto malo L (l) ) i slične igrarije?? (što su varali ljude i tražili razne podatke za krađu identiteta)


Pitam jer sam se ja regao sa svega par klikova, upisao brojeve amex i mastercard kartica, i to je to. funkcionira bez greške preko 150 kupovina.
nema slanja faxom dokumenata ni nekih ovjera engleskih prijevoda  :-\


nikome nemoj slati svoj paypal username, password pogotovo niti expiration date te broj kartice.


BTW, za što se ti regaš od ove 2 opcije??


Odg: Pay Pal

Reply #2
Bok!j Ja  ti se  regam  na individual.

Odg: Pay Pal

Reply #3
country: croatia?  :-\

Odg: Pay Pal

Reply #4
Da  country  Croatia

Odg: Pay Pal

Reply #5
Napravi novi account  ;)

 

Odg: Pay Pal

Reply #6
Ja sam se registrirao vrlo jednostavno! Unio broj kartice i podatke oni skinuli par kn da bi ja mogao ucitat onaj kod za provjeru koji pise u transakciji. Osao do banke i trazio broj, i on mi zapisao na papiric, pri logiranju na paypal unio i to je to:D i od tada imam 300 narudzbi od toga samo jedna carinjena :$

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.