Skip to main content

Topic: pomoć!!! (Read 8491 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoć!!!

Reply #15
Nebu ti se niko izrugival,početak je najteži.
Onaj lik sa videa je sve to ljepo posložil itd,ali taj čamac je prelagan i trebala bi biti ful mirna voda za njega,u svakom sličaju je fora.
Kolko mi se čini tvoj čamac je još lakši i malo širi,ako će ti iskakat iz vode pomakni težište prema napred i stavi neki nož da ti bolje drži smjer.
Robert

Odg: pomoć!!!

Reply #16
Interesantan oblik trupa.... jel ima neki poseban razlog zašto tako izgleda?

Inače tip sa filmića je pretjerao u svemu osim u jedinoj stvari u kojoj je trebao, a to je veličina trupa......
propeleri koje je on ugradio, a samim tim i vratila su za model barem 3-4 puta veći.... zato mu model plovi kako plovi.....

ako nisi epoksijem ljepio vratila i statvene cjevi onda pomakni propelere još nazad.. ili odreži kut trupova na krmi.... kad povezeš propeleri će ti biti van vode....

Odg: pomoć!!!

Reply #17
težište mu i jest naprijed jer na slici nema baterija a one idu ispred prijemnika(crne kutije),a sto se tiče oblika trupa nema nikakav poseban razlog zašto je takav,jednostavno mi ispao takav,iako mislim da bih još trebao smanjiti širinu!!??
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: pomoć!!!

Reply #18






KUTAK ZA UŽITAK(da nam malo narastu zazubice)
još me zanima jel ikako moguće napraviti ovakvo nešto od stiropora????
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: pomoć!!!

Reply #19
a možda bih to sve trebao raskopati i probati napraviti riggera ali da bude cijeli od stiropora i s ovim setup-om što imam?????????
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: pomoć!!!

Reply #20
hehehe bravo!!!!! tek da vidiš kaj sam ja prvo napravil-wahaha više je zgledalo kak podmornica nek brod..... heeheh

tu ti se niko nebude izrugival možeš jedino dobiti  preporuke kaj i kak bolje napraviti!!!

čamac izgleda prilično dobro....

kaj oblačil buš ga balzom,staklom....

Odg: pomoć!!!

Reply #21
dovrši taj do kraja!!!! sprobaj,izuči,neznam sforsiraj ga do kraja da vidiš kaj i kak funkcionira,proguglaj malo o svemu tome i onda kreni s nečim malo kompliciranijim al opet nebi ti preporučil izradu rigera osim ako već imaš trup rigera pa da samo ubaciš elektroniku.....

Odg: pomoć!!!

Reply #22
ma nisam ga mislio presvačiti s ničim,jer sam ga premazao lakom za čamce koji za divno čudo NE nagriza stiropor!!!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: pomoć!!!

Reply #23

tu ti se niko nebude izrugival možeš jedino dobiti  preporuke kaj i kak bolje napraviti!!!


Da baš tak,a kaj se tiće ovih igrački koje si stavil na slikama,to je priča za sebe i to nikak nebreš napraviti od stirpora i sličnih materijala jer se bu raspal a mora imati i masu jer u protivnom poleče iz vode pogotovo hydro.
Ovo je moja igračka za koju sam trebal 10 mjeseci da pogodim setup,a posla da ne pričam.
Ako se odlučiš na ovak nekaj samo pitaj.
Robert


Odg: pomoć!!!

Reply #25
ipak sam se odlučio i probat ću da napravim riggera!!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan

 

Odg: pomoć!!!

Reply #26
ajd da i to vidimo....nacrte imaš na forumu....