Skip to main content

Topic: Phoenix simulator (Read 95962 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Phoenix simulator

Reply #15
proradilo thx

Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Phoenix simulator

Reply #16
proradilo thx

kaj si napravil da radi? ja pokrenem emulator, odaberem stanicu, i da mi opciju Run phoenix, kliknem i niš se ne desi. a ak kliknem OK, pokrenem phoenix standardnim putem i opet me traži USB nastavak od njih. -.-
Puna baterija? ŠAJNI! :D

Odg: Phoenix simulator

Reply #17
dobio ga od kolege Branimira...inače sam koristio XTR i bio uvjeren da je  u usporedbi sa G4 i nekaj,AFPD puno bolji (realnija fizika).
nakon v3 phoenixa ne želim nikaj drugo probavati ! to je fenomenalno...

Odg: Phoenix simulator

Reply #18
Meni se moj heli ponaša skoro identično onom 450 Pro 3G u Phoenixu, iznenadio sam se. Čak mi je recimo lakše letjeti sporo u stvarnosti. Al nemam muda radit pi*darije kao u Phoenixu  :D
EDIT: Robi, kak bi ocjenio realnost autorotacija u Phoenixu?
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #19
Koristim RCPhoenix na XP-u sa Aurora9 stanicom i sve stima super, e nastane problem kada isto želim imati na win7,
uspio sam preći sve prepreke instaliranja, kalibriranja stanice itd. i u trenutku kada sam mislio da sam sve sredio i trebam samo početi letjeti izbaci mi info da trebam odabrati profil za stanicu jer kao nije odabran a je, i sada sam tu zapeo, sve sam reinsalirao, sve ponovno napravio, najnoviju verziju stavio i opet ništa.

Poludio sam i sve deinstalirao i odlučio potražiti savjet.

Sada sam se sjetio da je možda problem sa stanicom ili donglom, samo me ljuti što na XP sve radi super a na win7 nece raditi.

Ako netko ima slično iskustvo neka pomogne, robi1kenobi to je tvoja bivša stanica, možda imaš ideju.

Napomena: Nisam rekao da sam jako zadovoljan sa RCPhoenix-om.
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: Phoenix simulator

Reply #20
Ako si preštekavao dongle, Phoenix možda misli da imaš 2 stanice (za splitscreen), onda samo odi npr. My Transmitter i odaberi Pilot 2 -> Disabled.
MAK Zapad

Odg: Phoenix simulator

Reply #21
Ako si preštekavao dongle, Phoenix možda misli da imaš 2 stanice (za splitscreen), onda samo odi npr. My Transmitter i odaberi Pilot 2 -> Disabled.

Mislim da je pilot 2 na disabled, istina na početku mi daje kao da su 2 pilota, tj. transmitera, ali 2. je uvijek disabeld.
Provjerit cu danas pa javim.
Trex 500 fb
Aurora 9


Odg: Phoenix simulator

Reply #23
nikako da rješim problem mog seta za simulator,
win7, phoenixRC, Aurora9
zadnje mi je ostala ova poruka za rješiti ali rješenje ne nalazim
vidite slike
[attachimg=1]
[attachimg=2]
ako netko ima ideju što napraviti....
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: Phoenix simulator

Reply #24
 :) :) :) :)

uspio sam srediti, kako nemam pojma, u glavnom aktivirao sam i deaktivirao pilot 2 i proradilo je...

neko objašnjenje zašto sada radi nemam

u glavnom radi.....
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: Phoenix simulator

Reply #25
Dal ima netko da koristi ovaj simulator sa Turnigy 9x stanicom? Meni stigao neki dan dongle sa 2 dvd-a simulatora i ovaj mi se najvise svidio ali ne kuzim kako podesiti vise od 4 kanala? Ili je to maximum koji se moze dobiti u ovoj kombinaciji stanica/simulator?

Odg: Phoenix simulator

Reply #26
Ja koristim t9x phoenix 3 s 4 kanala (mrda i 6 ali kako gas tako i pitch ide zajedno) nije ni meni nasao vise (njegov wizard) ali je dovoljno da radi OK,
prekidace mogu na tipke.

Odg: Phoenix simulator

Reply #27
Ma dosta su 4 kanala nego sam mislio da sam tolko blesav pa da neznam sloziti. :)

Odg: Phoenix simulator

Reply #28
Rade svi kanali na T9x, samo ih prvo treba ukljuciti/konfigurirati na stanici,
stavka FUNC SETTING / AUX-CH, a onda treba u Phoenix-u pokrenuti wizard da ih prepozna.

Odg: Phoenix simulator

Reply #29
meni 9x radi savrseno sa obicnim stereo audio kablom ukljucenim u mic port, naravno izvadjen modul i ukljuceni spp i ppjoy