Skip to main content

Topic: DIY Remzibi OSD with GPS (Read 1625 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DIY Remzibi OSD with GPS

Ima li netko ovu stvar da mi kaze dali se isplati kupiti... Mene i prednosti itd... Ili neki prijedlog neceg slicnog za te novce... Radi se o DIY Remzibi OSD Open Source V1.79 5HZ GPS for Quadcopter FPV System 2013 Version koji sam nasao na ebayu za 45$...

Odg: DIY Remzibi OSD with GPS

Reply #1
Zar nitko nije probao ovo?

Odg: DIY Remzibi OSD with GPS

Reply #2
minimOSD ti je kopija toga, inaće na rcgroups.com možeš direktno od korisnika remzibi kupiti to, poljak je pa ti to stigne brzo.

Odg: DIY Remzibi OSD with GPS

Reply #3
Ja sam si nabavio mini osd sa hobbykinga i flashao na u-osd. Stvar je odlična. Samo što je gps koji stigne uz njega 1hz update koji i nij nešto (gps lock je dobar, unutar minute cold start), zato sam si naručio novi gps sa 10hz update. Cijena mi se čini dobra, 23usd za osd I 16usd za gps.
U-osd je meni stvarno super, ima sve što mi treba, a sučelje se može podešavati kako god želiš

Odg: DIY Remzibi OSD with GPS

Reply #4
Odnosno da sam znao prije, kupio bih ardupilot za 40ak dolara, i uz njega gps za 16, i minim osd koji je spojen na ardupilot za 12 dolara. Eto čisto kao još jedna opcija ako želiš fpv sa return to home, stabilizaciju i još tonu drugih stvari koje vjerojatno nikada nećeš koristiti. Sve u svemu korisna stvar