Skip to main content

Topic: CASTLE CREMATIONS (Read 8651 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #30
Evo, moram pohvaliti Castle Creations! Izgleda da ću dobiti zamjenu.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #31
aj super barem nešto.

Što se mojeg slučaja tiče, izgleda da sam ja kriv što mi se to dogodilo. Još nisam letio odonda doduše pa ne znam ali mi se čini da sam previsoko stavio voltage cutoff (na 3.4V po ćeliji) pa je ESC reagirao malo prebrzo na pad napona.

Osim toga sam zamijenio sve konektore u lancu, promijenio kondić na ulazu.. Bumo vidli.

Interesantno mi je da kada zbog  testiranja spojim doma baterije koje su u storegeu (3.8-3.85V po ćeliji) izbroji mi 11 ćelija. Možda mu je krivo iskalibriran senzor napona?

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #32
aj super barem nešto.

Što se mojeg slučaja tiče, izgleda da sam ja kriv što mi se to dogodilo. Još nisam letio odonda doduše pa ne znam ali mi se čini da sam previsoko stavio voltage cutoff (na 3.4V po ćeliji) pa je ESC reagirao malo prebrzo na pad napona.

Osim toga sam zamijenio sve konektore u lancu, promijenio kondić na ulazu.. Bumo vidli.

Interesantno mi je da kada zbog  testiranja spojim doma baterije koje su u storegeu (3.8-3.85V po ćeliji) izbroji mi 11 ćelija. Možda mu je krivo iskalibriran senzor napona?

Ne vjerujem da je "sensor" napona. Logično mi je da ti izbroji 11 ćelija 3.8 * 12 = 45,6, 4.2 * 11 = 46.2. Ima li u postavkama broj ćelija više se ne sječam? Ali mislim da bi trebalo biti.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #33
Ima samo kada konfaš governor.

Možda sam se malo krivo izrazio oko "senzora" no shvatio si što mislim. I da, napisao sam prije nego što sam razmislio, stvarno ima smisla.

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #34
Luxo sad kad čitam ovaj post i nevolju koja te snašla navijam za tebe da dobiš novi ESC; ti to zaslužuješ jer si vrhunski letač heliča;
Evo i dokaza, blizina snimke nije za 5 al veseli;
HELI

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #35
Hvala Marijan ;). Pa de si?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

 

Odg: CASTLE CREMATIONS

Reply #36
Evo frende čekam toplije dane da se počne malo letit, več mi fejst fali i po malo slažem jednu kosilicu da ti mogu fino pokosit travicu kod Kinga da mogu uživat u tvojim akrobacijama.
A i Shimpa mi duguje još neki let pa se nadam i njega vidit u akciji.