Skip to main content

Topic: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti) (Read 20630 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #45
Ma to ti je samo prvi EDGE ne brini previše, ako ti je elektronika i motor ostala čitava samo gradi dalje i odmah
radi dijelove za više modela tako je brže, to sam i ja uvidio na vlastitom iskustvu i    U Ž I V A J!
Ja sam ih barem 10ak napravio i ne odustajem, neki traju 20ak letova neki 2 i dalje ih gradim!

Sretno dalje   ;)

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #46
Ma to ti je samo prvi EDGE ne brini previše, ako ti je elektronika i motor ostala čitava samo gradi dalje i odmah
radi dijelove za više modela tako je brže, to sam i ja uvidio na vlastitom iskustvu i    U Ž I V A J!
Ja sam ih barem 10ak napravio i ne odustajem, neki traju 20ak letova neki 2 i dalje ih gradim!

Sretno dalje   ;)

Hvala :)
Tako je to kad zelim sve odmah...drugi put cu malo njeznije i to je to!
Dobra stvar je da je avion letio savrseno :)

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #47
Vjeruj drugi če puno bolje!   ;D  ;D  ;D

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #48
Nemoj se sekirati, iskustvo je najskuplji učitelj, a cijelo ljudsko znanje je empirijsko, tj. neko-nešto mora na-je.... da bi se naučilo.
Ako ti se javi modelar koji tvrdi 'da zna i da nikada nije kršio' - izbjegavaj ga u širokom luku, dobro je za fizičku i psihičku sigurnost ! :D
Sljedeći model biti će još bolji, a ti još spremniji za RC ! Yeah !
Damir

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #49
Hvala svima...Pu-Max i nove ploče stiropora su u radioni ;D



Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #52
Samo hrabro dalje - zato i služe pjenasti avioni.

Pogledaj si malo detaljnije onu sliku kreša - ono zeleno gov.... od izoflora se raspalo na 2182 komadića - a krilo? - ostalo u komadu. Slijedećeg složi cijelog od EPS (stiropor) kako je Demon i predvidio - kod slijedećeg kreša (a sigurno ga bude - tak to mora biti - svima nama) bude puknuo na 2-3 dijela koji se mogu ponovo spojiti/slijepiti. 
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #53
@Stefano: hvala! ;)

@faldomak: apsolutno ste u pravu, to sam i ja skužio čim sam vidio kako udara u zemlju i rasipa se na stotine komadića. bio je iznutra ojačan balzom, naravno nije pomoglo (osim što je rep preživio, pa sad stoji na zidu za uspomenu) :)

Sljedeći ide od stiropora cijeli, čak mislim da neću niti traku lijepiti gore, niti stajni trap...cilj je vježbati letenje sad, ne šminkati se :)

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #54
... (osim što je rep preživio, pa sad stoji na zidu za uspomenu) :)

Imam ti i ja jedan rep od Funtane, pa ako vec kolekcioniras... znas kak ide, te stvari su svaki dan skuplje... se dogovorimo, dam ti jeftino  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #55
svaka cast :D dobro si letio i model ima jebeno snage ps.svaka cast za uređivanje videa
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #57
Krenulo je pomalo, napokon. Frend mi je pomogao danas puno oko mjerenja i rezanja, kod stvari koje nepotrebno uzimaju vrijeme. Napravili krila i trup u par sati :)




 

Odg: Polybatic Edge 540 (planovi od DemonGti)

Reply #59
Uuuuu jebenti!!!!!!

Kad idemo letit???! :)