Skip to main content

Topic: Koji program koristite za video edit (Read 4676 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koji program koristite za video edit

Evo ja kreno kao da malo editiram video da maknem neke scene koje su mi glupe i da malo skrati cjelu priću i sada je problem taj HD.
File je velik i neznam sa kojim programom da ga editirma a file ima ekstenziju ".mov" znači ne može Movie editor iz windowsa.
Koji program koristite za edti?

Odg: Koji program koristite za video edit

Reply #1
Pinnacle Studio ti je poprilcno jednostavan i moze dosta toga!! Mislim da je 12 zadnja verzija!
Adobe Premier je malo kompliciraniji al se lagano skuzi pogotovo ako si vec radio u nekom Adobe programu! 
Davno sam se igrao u PowerDirectoru od Cyberlinka ... isto ok za pocetnike ko Pinnacle al mi se rusio dosta!




Odg: Koji program koristite za video edit

Reply #2
Dosta močan, a intuitivan program je Magix video pro x. Ako ga kombiniraš sa Magix music maker možeš se zabavljati cijeli dan. Evo ti jedan uradak sa ta dva programa: flying is...
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: Koji program koristite za video edit

Reply #3
sony vegas


Odg: Koji program koristite za video edit

Reply #5
I Pinnacle Studio bi mogao probati.
Čak sam našao orginalni CD sada maloprije to ču isto instalirat to sam dobio uz neku TV karticu još davno.
Valjda če nešto uspjeti.
Ma problem je u tome što mogu ja napraviti video da super izgleda ali je problem što ima i super puno MB .
Kada smanjim kvalitetu izgleda mi loše na kraju ispada da nema smisla snimati u Hd-u ako nemisliš kompletno dignuti  video na net a sa druge strane ako nemaš dovoljno brzu vezu onda još i cjela stvar šteka.
MOram nešto skombinirat da je dobra kvaliteta a manji file.Naravno kolko se da.

Odg: Koji program koristite za video edit

Reply #6
Ja koristim Edius... to sam dobio od tehnicara sa televizije i zadovoljan sam kako radi.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd