Skip to main content

Topic: Gasser (Read 16595 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gasser

Reply #75
Gledajuci oval let heli super leti ali se vidi da rad motora jos nije pravi i sa dodatnim stimanjem motora jos ce dobiti na snazi i agilnosti !
Sto se tice goriva u rezervoaru i pjenusanja, za to postoji samo jedan razlog a to su visoko frekventne vibracije jer ono ne bi smjelo pjenusati ako ne postoje vibracije ili neke rezonancije ! Nijedan gasser ne koristi header tank tako da je najbolje da provjeris sve ! Imas li ikakvih vidljivih visoko frekventnih vibracija na nogama ?
Pozdrav !

Odg: Gasser

Reply #76
pa neznam helič je ko bubica u zraku ništa se ne trese.
sada neznam kako da saznam dali imam te visokofrekventne vibracije ili ne.
Ali da dosta se pijeni u tanku što veči okretaji to više.
Ali neznam sve mi izgleda super i super leti.

Odg: Gasser

Reply #77
da možda je to zato što na tanku nemam odušak za zrak nego mi je zatvoreni krug toj na tanku imam 2 pipka jedan kroz koji vuče gorivo a drugi mi je spojen na onaj dio na karburatoru gdije je višak i to je to znači zatvoreni krug sada možda je to razlog.

Odg: Gasser

Reply #78
To takodje moze biti izvor pjenusanja goriva !
Gasser je super stvar ali zahtijeva dosta stimanja i sto vi kazete kemijanja !

Odg: Gasser

Reply #79
Mislim da je problem riješen od kako sam stavio odušak.
 
Sada potroši gotovo svo gorivo  bez da i jednom motor povuče zrak.
 
Probao sam i auto rotaciju doduše prisilnu jer sam zaboravio koliko imam u tanku jer sam taj dan puno letio.
 
Auto rotacija ide bolesno sa tim heličem čak i u najmanjim okretajima i nisko od zemlje bez  problrma se sleti.
 
Sada me još samo muče sablje koje su loše i izvor su vibracija cijelog helića.
 
Katastrofa su tako da ču si naručiti najvijerovatnije sabice jer za snimanje iz zraka sa heličem to treba biti savršeno mirno a sa ovim sabljam je to nemoguče jer su katastrofa tako da idu gore sabice 710.
 
Što se tiče dužine leta, helič ima autonomiju od 35 do 50 min leta zavisno o načinu letenja.
 
Za sada imam oko 4 i pol sta leta i još uvjek nisam ispraznio onih 5 litar goriva  sa kojima sam počeo letit.

Odg: Gasser

Reply #80
Ajde neka, uskoro ćemo prduckati u paru  ;D .  Što se tiče header tanka on se može lako složiti ali ti je jedino potreban ako ćeš mlatarati brutalni 3D i puno nosom prema podu jer onda crijevo s utegom kako se prazni ostaje bez goriva. Ja sam mislio na svojim benzinskim avionima to složiti ali ionako ga ne vozim nosom prema doli pa mi i ne treba. Doduše par puta mi se u početku i ugasio na tu foru jer bi ga popeo na par stotina metara pa onda u leru nosom doli i nakon 5-10 sekundi bi se ugasio. Vidi za što misliš koristiti helić pa prema tome i postupi.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Gasser

Reply #81
E sad možemo prditi u duetu ;D . Stigao mi T-Rex 600 gasser. Sve je složeno i radi. Kad se vratiš u ZD čujemo se.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Gasser

Reply #82
ja sam ti tu vrati osam se onda drugi dan.
ti javi pa se nađemo negdije pa letimo.

Odg: Gasser

Reply #83
Kad će te složiti moju pilu??
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Gasser

Reply #84
kada nas pozoveš!!
IMaš broj zovi mene i Marina i eto ja sredima stanicu isprogramiram podesim a Marin i amer riješ motor da radi i eto to ti je to.