Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 162765 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #15
Opra ti mene Zac , interesantno poslije toga smo još trgovali nisi mi to spomenuo za baterije  , a za poštarinu PRIZNAJEM..............

Za baterije sam te nazvao čim sam otvorio paket.
 
Drugo je bilo u redu. Ne kažem da sa tobom ne treba trgovati ili da nisi nešto ispoštivao ili nećeš daleko od toga.
 
Prebolio bi i te napuhane batke jer koliko god su bile napuhane letio sam s njima a bile su ko baloni. Što si radio s njima samo ti znaš.
 
Al poštarinu što si mi zaračunao to stvarno nisi trebao jer znaš da si sam kriv što si krivo adresirao.
 
Nije isključeno da trgujemo opet.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #16
Mislim da ne , malo mi je krivo za ovako javno crnjenje , da sad sam se sjetio bio sam na nastavi , i samo sam ti rekao ako nisi zadovoljan da mi sve vratiš nazad ko i svakom drugom do sad , neda mi se ispasti pizda za sitan novac .........

Baterije kako su mi došle tako sam ih i poslao , znam da kruže priće da jedan ili dva modelara bilježe cikluse i pri kraju prodaju baterije , čak sam i od njega kupio bateriju i naravno riknula za 10 -tak ciklusa i neću pisati njegovo ime tu jer nisam siguran da je baš sva krivica na njemu , iako se on sam već poćeo opravdavati ...........
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #17
Mislim da ne , malo mi je krivo za ovako javno crnjenje , da sad sam se sjetio bio sam na nastavi , i samo sam ti rekao ako nisi zadovoljan da mi sve vratiš nazad ko i svakom drugom do sad , neda mi se ispasti pizda za sitan novac .........

Baterije kako su mi došle tako sam ih i poslao

Ja sam kupio jednom od tebe i ti jednom od mene što se mene tiće na tome može i ostati. Ocrnio ja tebe ili ne tako je bilo.
 
I nisi bio na nastavi nego na svom brodu kad sam te nazvao.
Ako si dobio napuhane baterije trebao si reći da su napuhane porukom ili u razgovoru na mob prije kupnje, jel tako, to se mora naglasiti pri prodaji pogotovo kad ih prodaješ pod nove.
Meni sa HK nikad nisu došle napuhane baterije, vjerujem da nisu ni tebi. Još teže da bi dvije baterije bile jednako napuhnute.
 
Da ti nije bilo stalo do novaca nebi zaboravio napomenuti da su batke napuhane i nebi mi zaračunao toliko otkupnine.
 
Da rekao si da ti vratim paket, isto kako je Vedran meni poslao poruku nakon što se paket vrača na moju adresu da će mi platiti trošak samo da izbrišem post.
 
Kasno ste se sjetili voditi brigu o svom poštenju.
 
Ne razumijem kako to misliš? Ako te zajebem nikom ništa a ako skužiš vračam ti novce.
 
Što nisi bio pošten od početka?
 
Kako da sad napišem da si bio 100% u redu kad nisi, kao ni Vedran. Dečki trebali ste misliti prije na to kakav dojam ostavljate.
 
 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #18
meni nije jasna jedna stvar...... cijelo jutro razmišljam zašto moj cijenjeni kolega nije iznio svoju lošu trgovinu

cak je to teško definirati trgovinom vec darivanjem.....

znaci jedan moj kolega je htio darovati jednog drugog sa besplatnim vrhunski prerađenim napajanjem 12V , gumicama za modele i još nekim sitnicama..... da bi ga primatelj zavlacio sa preuzimanjem .....
pa dogovore jednom sastanak pa primatelj otkaže.... pa drugi put... i opet otkaže
pa dogovore preuzimanje na kanalu pa zbog ljudi u bijelom sve propadne
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #19
kolko znam vedran ima neku trgovinu u slavonskom brodu sa stefom, ;D
i jos jednu u zagrebu di je davao za stanicu drugu stanicu i mobitel.......
vedran je kralj.dok ima lustera bit ce i mustera. ;D

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #20
citajuci sve ovo namece mi se samo jedno rjesenje,jer ovako cemo u nedogled.
predlazem da osnujem agenciju za promet rabljene modelarske opreme pod nazivom "RC SARAGA TRADIJA I POVJERENJE".
agencija bi se financirala od mjesecne naknade koju bi svaki modelar uplacivao mjesecno,za jednokratnu godisnju uplatu odobrili bi popust.
stvar bi funkcionirala tako,da ni jednan premet trgovine ne ide  kupcu,nego direktno u agenciju.tu bi se predmet trgovine detaljno pregledao i napravila bi se procjena vrijednosti.tek kad se ustanovi da je predmet ispravan agencija ga salje kupcu,uz simbolicnu proviziju od 30%.
znaci vise ne bi kupovali macka u vreci,nego bi trgovali ko pravi europejci.
zato prihvatite prijedlog ili prestanite kukat,i trgovat po onoj "ko je jamio,jamio.
uvijek sa vama vasa agencija "RC SARAGA TRADICIJA I POVJERENJ" - SVE ZBOG VAS! ;)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #21
citajuci sve ovo namece mi se samo jedno rjesenje,jer ovako cemo u nedogled.
predlazem da osnujem agenciju za promet rabljene modelarske opreme pod nazivom "RC SARAGA TRADIJA I POVJERENJE".
agencija bi se financirala od mjesecne naknade koju bi svaki modelar uplacivao mjesecno,za jednokratnu godisnju uplatu odobrili bi popust.
stvar bi funkcionirala tako,da ni jednan premet trgovine ne ide  kupcu,nego direktno u agenciju.tu bi se predmet trgovine detaljno pregledao i napravila bi se procjena vrijednosti.tek kad se ustanovi da je predmet ispravan agencija ga salje kupcu,uz simbolicnu proviziju od 30%.
znaci vise ne bi kupovali macka u vreci,nego bi trgovali ko pravi europejci.
zato prihvatite prijedlog ili prestanite kukat,i trgovat po onoj "ko je jamio,jamio.
uvijek sa vama vasa agencija "RC SARAGA TRADICIJA I POVJERENJ" - SVE ZBOG VAS! ;)

Nije los prijedog  8)

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #22
vidim da admin nije raspoložen za humor  ;D

a baš sam se potrudil da natipkam sve ono  :D

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #23
vidim da admin nije raspoložen za humor  ;D

a baš sam se potrudil da natipkam sve ono  :D

koje?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #24
vidim da admin nije raspoložen za humor  ;D

a baš sam se potrudil da natipkam sve ono  :D

koje?

pa u tome je stvar, admin je izbrisao moja 2 posta  ;)

trebala su biti neka vrst zajebancije vezano uz agenciju kolege Sarage, e sad.....

možda je šala ispala neshvaćena od strane admina, kojeg sam u drugom postu zamolio da zbog moje informatičke nepismenosti izbriše prvi post....
jer je prvi post trebao  bit "PP" barbi Saragi "slučajno" poslan u javnost zbog moje informatičke nepismenosti, sa prijedlozima o agenciji i molbom da me primi za partnera   ;D

uglavnom tipkal sam nekih 10 minuta, a bolesni ispljuvak moje mašte je nestao  :'( :'( :'(

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #25
vidim da admin nije raspoložen za humor  ;D

a baš sam se potrudil da natipkam sve ono  :D

koje?

pa u tome je stvar, admin je izbrisao moja 2 posta  ;)

trebala su biti neka vrst zajebancije vezano uz agenciju kolege Sarage, e sad.....

možda je šala ispala neshvaćena od strane admina, kojeg sam u drugom postu zamolio da zbog moje informatičke nepismenosti izbriše prvi post....
jer je prvi post trebao  bit "PP" barbi Saragi "slučajno" poslan u javnost zbog moje informatičke nepismenosti, sa prijedlozima o agenciji i molbom da me primi za partnera   ;D

uglavnom tipkal sam nekih 10 minuta, a bolesni ispljuvak moje mašte je nestao  :'( :'( :'(

koliko ja znam FF je pao u jednom trenu i vjerojatno je admin vratio backup gdje fale tvoji postovi...

vidio sam da fali i jedan moj koji nema veze sa ovim tako da sam siguran da wesp ne briše namjerno postove.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #26
Pa rekao si - molim admina da obrise moj post, trebao je ici na PP... ja uzeo i obrisao :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #27
Pa rekao si - molim admina da obrise moj post, trebao je ici na PP... ja uzeo i obrisao :)

 :D a znam da sam rekao, ali u tome je i bila fora  ;D ..... ono moje pismo barbi Saragi "slučajno" procurilo u javnost i tako.....



Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #28
aaa, ocito ne kuzim te fore....
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24