Skip to main content

Topic: DJI - PHANTOM 3 (Read 73371 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #120
A razlika je sve, isti je samo oblik, FC te baterija. Razlicita kamera, nema lightbridge, videolink se ostvaruje preko wifija na mobu, manji domet, potpuno drugacija radio stanica, itd.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #121
Kad se malo bolje osvrnemo na dji, vec sada su velika tvrtka, a tek za par godina, ljudi moji gdje ovo ide, prezanimljivo je pratit razvoj ove tehnologije, a pogotovo zivjeti u tom vremenu i ucit o tome... sta ce tek bit za par godina ihi  :D
Bitno da se leti.

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #122
@Živio DroneMaster, pročitao sam nedavno o njihovoj godišnjoj zaradi  ??? ??? ??? .Već sada imaju značajan utjecaj na političku ekonomiju velikih igrača te mogu  mijenjati i naštimavati  zakone o sigurnosti letenja u pojedinim državama  :-\ .U sjećanje mi se vrati izreka velikog Mark Twain-a :''Kada sam bio mali mislio sam da je u novcu sve.....danas kao odrasla osoba TO ZNAM.''
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #123
Ove funkcije mi izgledaju interesantno
“Ako činjenice ne odgovaraju teoriji, promijenite činjenice.”

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #124
Nego , koji tablet koristis za let ?
A j***t ga .


Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #126
Kad se malo bolje osvrnemo na dji, vec sada su velika tvrtka, a tek za par godina, ljudi moji gdje ovo ide, prezanimljivo je pratit razvoj ove tehnologije, a pogotovo zivjeti u tom vremenu i ucit o tome... sta ce tek bit za par godina ihi  :D

Kolega ja verujem da se skupi nas 2 tu sa foruma, izmemo 2 ferovca, i 2 ekonomista, dva tehnicara za crtanje u cadu netko nam da milju dolara,  kupimo jedan phantom, rastavimo ga na proste faktore, napravimo nesto slicno sa boljim dizajnom istim ili slicnijim ali user frendly funkcijama, nabacimo dobar marketing poklonimo 20-30 quadova igracima sa yooutuba, i da vidis za godinu dana si vratio milju i jos si u plusu.

samo je problem sto je mladim ljudima tesko doc do novca a oni koji imaju novac njih takve gluposti ne zanimaju jer imaju novca u velikim kolicinama

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #127
Mali problem na PH 3 .
Slika mi se ponekad zamrze na 1-2 sekundi .
Dali je to do mobitela ?

Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #128
Toni, pespredmetno je uopće raspravljat što je sve phantom 3 sposoban ponudit i za koje novce.  :)
zelkoc, meni se isto povremeno smrzava i generalno ne ide glatko kao što smo možda mi neki navikli kod analogije i neznam do čega je problem jer isprobao sam 3 mobitela s istim rezultatom, doduše inspire sam isprobao i vidim da ide puno fluidnije.

Izašao je novi firmware Phantom 3 Professional Firmware v1.3.20
http://www.dji.com/product/phantom-3/download
Dali je netko več isprobao?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis





Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #133
Petrinja, sviđam fotak!




Odg: DJI - PHANTOM 3

Reply #134
Evo za lokalne dusebriznike i mrzitelje  :D


Sad uopce vise ne treba znati cak niti malo letjeti, a do sad je letio sam  ;D


"...much-needed autopilot features would be coming to its most popular series of quadcopters. Today, we learn when (September 7th) and how (via a good ole' firmware update). The new flight features include Waypoints (map out a path in advance, and the quad will follow it), Point of Interest (the quad flies around a set object with the camera remaining fixed on it) and Follow Me"




http://www.engadget.com/2015/09/03/dji-phantom-autopilot-upgrade/