Skip to main content

Topic: Jaguar 280 "balza folija" by Mario (Read 32991 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #91
A što ti nedostaje od setupa?
Damir

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #92
Dva serva i žice za serva sa tvrdim bužirima da se žica nesavija.A i trenutno mi je takva besparica da ni na kavu nemogu otići,onda znaš koliko mi je sati :-\ .

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #93
Dva serva i žice za serva sa tvrdim bužirima da se žica nesavija.
I to je sve što ti treba da dovršiš Jaguara: dva serva, dvije kraće tvđe žice za elerone i jedna malo duža isto čvršća za rep ?
Jesam li dobro shvatio?
Damir

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #94
Uglavnom da skratim priču.Uopće se ne forsiram da zgotovim taj model.Imam Zagi krilo i to mi je dovoljno da letim,nisam prezahtjevan i neznam kaj još, kao  neki koji moraju imati i do deset modela za letjeti ;) .Meni je i Zagi dovoljan da budem sretan modelar ili  maketar. ;D .

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #95
I što sada ? Imao sam namjeru ( i još uvijek imam ! ) narezati malo tvrđe žice, dodati dva serva i sve to tebi poslati besplatno kao poklon
da već jednom dovršiš barem jedan model koji nije Zagi ! (i sam kažeš da briješ na Zagije i ostale RC modele).

To se jasno vidi iz mojih postova - raspitujem se što točno nedostaje za Jaguara. I što dobijem kao odgovor: prcanje što se uopće miješam u "tvoju" temu o Jaguaru!

Ili drugačije rečeno, spadam u one bedake koji te još nisu stavili na ignore listu i koji pogledaju što piše u tvojim temama.

Ajde me sada uvjeri da si shvatio što sam napisao i da ja nisam u pravu ?

Damir

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #96
Damire hvala na dobrim namjerama,cijenim to.Ali da trebam financijsku pomoć od kolega sa foruma ja bi pitao za to.Nisam imao  namjeru svojim komentarom nekog uvrijediti, mada si ti tako shvatio, ali nije,nego eto,kada bude gotov javim tu na forum.Hvala još jednom. :)

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #97
Damire hvala na dobrim namjerama,cijenim to.Ali da trebam financijsku pomoć od kolega sa foruma ja bi pitao za to.Nisam imao  namjeru svojim komentarom nekog uvrijediti, mada si ti tako shvatio, ali nije,nego eto,kada bude gotov javim tu na forum.Hvala još jednom. :)

nisu dva serva neka financijska pomoc, dva platikanera su 4USD, zice ima sad kad pada kisa (a jos da i malo zapuse) pa naletis negdje na cesti na kakav strgani kisobran .. ali stvarno bi svi zeljeli da taj tvoj model poleti .. pa makar i na 5 sekundi, nebitno

eto ja mogu ubaciti kao donaciju ostatak jednog depronca, ima tri servaca na njemu (jedan je malo stariji, ali su dva skoro nova), i cf strijela na krilu, model je letio ali je bio zbrljan nabrzaka i nisam se potrudio sloziti pristojne pushrod-ove pa sve to skupa nije bilo "to" ..

ako trebas imam i hornove cca 12mm ako treba par komada

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #98
Hvala dečki ,ako će mi nešto zatrebat, ponavljam,pitat ću za pomoć. :)

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #99
Kak napreduje Jaguar ?

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #100
Evo konačno i obećanih slika.





Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Jaguar 280 "balza folija" by Mario

Reply #101
koji je to motorić ?