Skip to main content

Topic: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver (Read 3074 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Kupio sam ovaj prijemnik http://www.banggood.com/Wholesale-FS-R6B-FlySky-2_4Ghz-6CH-AFHDS-Receiver-for-i6-i10-T6-CT6B-TH9x-p-68604.html , normalno se bindo i letio sam nekih 4-5min dok mi se nije zagi zakuco u zemlju. Kad sam došao doma primjetio sam da mi motor samo svira kao da je stanica ugašena. U prijemniku kad ga spojim na bateriju samo malo blinkne ona crvena ledica i više ništa.
Sad neznam dali sam pao sa Zagijem što mi je prijemnik krepao ili je prijemnik krepao zato što sam pao ???
Dali mogu šta proveriti prije nego prijemnik završi u smeću?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #1
Evo i snimke pada, koliko sam snimio. Kamera je bila na kapi malo visoko ali se vidi da je letio bez problema do pada.
https://www.youtube.com/watch?v=88NHu4WKcW0
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #2
probaj sve spojiti pa na suho, ali ja mislim da nije do prijemnika, prije bi mi se činilo da je nešto oko serva

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #3
Servači i prijemnik su novi, nikad korišteni. Na kraju snimke se čuje motor kako se lagano vrti. Ovo mi se prvi put desilo pa neznam koliki je kvar, dali se isplati popravljati (u biti kolko je siguran poslije popravka?)?
Na ovom videu se vidi kako u trenutku spajanja baterije prijemnik blicne i servo malo krene i to je sve.

http://www.youtube.com/watch?v=kL5T69HMwyQ

to sam isprobavao na drugim servačima
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #4
snimi filmić kako to sve koristiš preko stanice, jer i moj prijemnik blicne i servači se pomaknu, kao i na svim modelima, ako su to oni socijalni servači onda sam siguran da je on, koji esc kkoristiš?

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #5
prema videu, u drugom djelu onaj servo ti nebi smio dva puta ići unaprijed a to nije zbog prijemnika...

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #6
a po onom videu gore tvoj kamerman je mogao ostat bez kamere kako si ti to izmanevrirao pa je velika vjerojatnost da si malo naglije reagirao palicama što je uzrokovalo pad.


ja kad sam počeo sa zagijem stavljao sam takva serva na njega i svi osim jednog su se zbrejkali, tj. potrgali, a za dolar i pol više dobiješ servo koji će pretrpjet letača poput tebe i mene skupa  ;) ,

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #7
Ova serva su gore  http://www.ebay.com/itm/OG-MG90S-Metal-Gear-Micro-Tower-Pro-Servo-For-Boat-Car-Plane-450-RC-helicopter-/201508869130?hash=item2eeadd540a:g:9ioAAOSwL7VWofa5
Isprobavao sam sa drugim ESCom, drugi servači, drugi motor i rezultat je uvijek isti - prijemnik blicne i drugo ništa.
Maloprije sam stavio taj prijemnik u drugi avion gdje inače sve radi i opet ništa.
Isplati li se popravljati prijemnik ili naručim drugi? U stvari ako netko ima prijemnik viška, može i trokanalni za prodati...
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #8
Mislin da si palicu previse naglo potega put dole,isto se i meni desilo ali na visini pa san ga izvuka iz poniranja.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #9
Ma nije problem što sam razbio avion, već je popravit, prijemnik je MRTAV :'(
Danas sam poneo na livadu prijemnik i Frenkycro je pogledao i kaže da je otišao PPM ulaz (ili tako nešta, jbg nisam elektroničar). Poslao sam mail Banggood-u da se prijemnik pokvario nakon par minuta korištenja, baš me zanima što će odgovoriti.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: FlySky 2.4Ghz 6CH AFHDS Receiver

Reply #10
Samo kratka obavijest, STIGAO PRIJEMNIK!!!  ;D ;D ;D
Iskreno, mislio sam da će me odj...i, stvarno su fer ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.