Skip to main content

Topic: P:Smartwatch LEMFO LEM5 PRO (Read 12226 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Dron za kameru

Reply #62
Lijep pozdrav svima, novi sam na ovom forumu, ranije sam imao problem sa pisanjem objava, nadam se da je to sada rijeseno. 
Uglavnom zelio bih napraviti dron sa gimbalom koji ce nositi Xiaomi Yi kameru. (Ili neku drugu slicnu, gopro ,sjcam...)
Zelim da to po funkcijama bude sto slicnije Mavicu ili phantomu. Dakle, da se vraca kad izgubi signal, da imam prijenos slike na mobitelu ili nekom displeju, da mogu upravljati gimbalom i da dron zadrzava polozaj kada pustim polugice na upravljacu...
Na youtube ima hrpa odlicnih videa o trkacim dronovima, i za odprilike 300 dolara naprave odlican set za utrku (sa 'naocalama' , kontrolerom itd) , ali ne uspjevam pronaci nista o ovomu sto meni treba. To bi mi bila prva letjelica, nikad nista prije nisam radio slicno i nemam nikakvog iskustva.
Dakle volio bih da me uputite koji okvir, koji motori, baterija, ...
Nadam se da cete mi moci pomoci u realizaciji moje ideje.
P.S. Mozda cete reci pa zasto ne kupim mavic ili phantom. Odgovor je: Pa zato sto su meni kao nezaposlenom studentu skupi.


Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk


Dron za kameru

Reply #63
Lijep pozdrav svima, novi sam na ovom forumu, ranije sam imao problem sa pisanjem objava, nadam se da je to sada rijeseno. 
Uglavnom zelio bih napraviti dron sa gimbalom koji ce nositi Xiaomi Yi kameru. (Ili neku drugu slicnu, gopro ,sjcam...)
Zelim da to po funkcijama bude sto slicnije Mavicu ili phantomu. Dakle, da se vraca kad izgubi signal, da imam prijenos slike na mobitelu ili nekom displeju, da mogu upravljati gimbalom i da dron zadrzava polozaj kada pustim polugice na upravljacu...
Na youtube ima hrpa odlicnih videa o trkacim dronovima, i za odprilike 300 dolara naprave odlican set za utrku (sa 'naocalama' , kontrolerom itd) , ali ne uspjevam pronaci nista o ovomu sto meni treba. To bi mi bila prva letjelica, nikad nista prije nisam radio slicno i nemam nikakvog iskustva.
Dakle volio bih da me uputite koji okvir, koji motori, baterija, ...
Nadam se da cete mi moci pomoci u realizaciji moje ideje.
P.S. Mozda cete reci pa zasto ne kupim mavic ili phantom. Odgovor je: Pa zato sto su meni kao nezaposlenom studentu skupi.


Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #64
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #65
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #66
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #67
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #68
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #69
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


El.bojler za centralno grijanje

Reply #70
Prodajem novi nekorišten elektricni bojler za centralno grijanje i bojler za sanitarnu vodu u kompletu
Bojler za cent.grijanje je Centrometal 6kw
Bojler za sanitarnu vodu je Ariston 1.8kw
Uz bojler ide i novi prostorni termostat
Bojleri su bili montirani zbog završavanja instalacije ali nikad nisu pušteni u rad

3000kn komplet


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


P:quad 450

Reply #71
Prodajem dron koristen,odlicna stablizacija mirno leti.
Setup
Frame:neki hj mwc x mode alien 450 slican tbs (plus 10 dodatnih noga)
Motori:NTM prop drive 28-26A 1200kv(jos imam 4 rez samo moram vidit jel rade..mozda 2 rade)
Esc:multistar 30A (opto)
Fc:dji naza m lite (flash na v2)+gps 
Baterija:multistar 5200mAh (dva tri leta s njom) i turnigy nano-tech 3300mAh (malo vise letova) (3s)
Receiver:frsky x8r
+dodatni propeleri 1set...

Fali stanica i prijemnik za poljetanje a moze i samo odgovarajuca stanica s modulom posto je vec gore receiver frsky x8r.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


P:quad 450

Reply #72
Prodajem dron koristen,odlicna stablizacija mirno leti.
Setup
Frame:neki hj mwc x mode alien 450 slican tbs (plus 10 dodatnih noga)
Motori:NTM prop drive 28-26A 1200kv(jos imam 4 rez samo moram vidit jel rade..mozda 2 rade)
Esc:multistar 30A (opto)
Fc:dji naza m lite (flash na v2)+gps 
Baterija:multistar 5200mAh (dva tri leta s njom) i turnigy nano-tech 3300mAh (malo vise letova) (3s)
Receiver:frsky x8r
+dodatni propeleri 1set...

Fali stanica i prijemnik za poljetanje a moze i samo odgovarajuca stanica s modulom posto je vec gore receiver frsky x8r.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


Kupujem dron

Reply #73
Kupuje kolega dron do 2000-2200 phantoma 3 i slicno ako ima ko.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


Ghost drone 2.0

Reply #74
Ima ko?jel se ispalti.kupit

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk