Skip to main content

Topic: Ljepilo za stiropor (Read 4910 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ljepilo za stiropor

Uh, ovaj naš nesretni Baumax u Osijeku već 3 tjedna nema UHU Por-a  :'( a treba i meni i kolegi. ima li tko kakvu preporuku za neko drugo ljepilo ili gdje bih još mogao potražit ?
Hvala
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #1
UHU Por drže i u OBI-ju...znam da je daleko od Osijeka ali... 8)

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #2
A i u Promingu, ali je dostava duplo skuplja od jedne tube :(
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #3
Zvao sam zastupnika i  poludio je na ove iz Baumaxa. Rješava stvari i zvat će me  ;) ;)
Inače alternative su ti u šestom postu http://www.flyfreak.net/pocetnici/soudal/
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #4
Ako trebas nesto malo zaljepit stiropora dobra je i vruca plastika,ja sam dosta ljepio s tim pistoljem i jako mi se svidio,od brzine i svega ostalog,jedino sto ga puno treba  ;)  ;)


Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #6
SOUDAL imaš u NOVOKEM-u. :)
Robert

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #7
Ako trebas nesto malo zaljepit stiropora dobra je i vruca plastika,ja sam dosta ljepio s tim pistoljem i jako mi se svidio,od brzine i svega ostalog,jedino sto ga puno treba  ;)  ;)

sve je to uredu :)..koristio sam to i prije. ;)..samo meni stoi BB J3 Cub...odrezan i spreman za ljepljenje....a ljepila nigdje :'(
Turnigy 9X

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #8
Zastupnik je Bolton Croatia, Šarengradska, Zagreb.
Ljudi su tamo jako susretljivi i uvijek se ljute kad centri pravodobno ne naruče ljepila. Danas sam zvao gosp. Matiju u vezi toga i rekao je da će probati srediti nešto, te da će me nazvati...
Ali imaš u Baumaxu PU Bison Timber Max u pakiranju od 750 ml, to je gosp. Matija osobno provjerio (isti zastupnik).To ljepilo ti je još bolje za raditi, samo je sistem malo drugačiji.
Nemoj da ti pila stoji zbog toga  :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Ljepilo za stiropor

Reply #9
UHU strong and safe univerzalno ljepilo  SUPER

ja ljepio izo floor ali i na njemu pise da je za stiropor
i stvarno odlicno ljepi

jedino sta je skupo tubica od 7gr 34 kn