Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 520311 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #570
Živio Mirko i dobrodošao na forum , ima modela ''svake vele'' pa ćeš lako izabrati neki drugi.. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #571
Zahvaljujem na dobrodošlici!

Odg: predstavite se

Reply #572
Dobrodošao Mirko!

Nego reci ti nama kaj te gurnulo dalje od Cessne?

Odg: predstavite se

Reply #573
Bolje nek ne dira tu cesnu, to bu odmah razbil jedno 5 puta. Isto je bilo
kod mene građanina ja mislim ewana i još jednog.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #574
I ja shvatih da ne mogu staviti oglas pa također da ovdje samo ukratko napišem RC helikopter Nine Eagles Free Spirit za 600 kn (novi je 900 kn), sa napomenom da imam dodatnu bateriju i set za lakše slijetanje. Info na PM. Lokacija ZG-istok

Odg: predstavite se

Reply #575
Ono što mene najviše privlači kod avio modelarstva je zapravo izrada istog. Kupio sam Cessnu da s njom krenem u taj svijet ali sam zapravo shvatio da to nije to što ja želim već da mi je najdraži dio gradnja (inaće sam se do sada bavio maketarstvom). Zapravo mi EPO modeli nisu interesantni i malo sam se zaletio s time.

Samim time nema smisla da koristim Cessnu za vježbanje nego sam ju odmah stavio u prodaju...

Odg: predstavite se

Reply #576
Jel vjezbas bar na simulatoru ili nesto?

Potrosit ces tjedan-dva da slozis prvi avion i razbit ces ga u roku trideset sekundi. Teško je održati želju ako prva dva tri puta samo razbijaš, možda je bolje ipak bar malo naučiti letjeti pa se lako kasnije slažu modeli.

Ne kažem da to mora biti ta Cessna, ali :)

 

Odg: predstavite se

Reply #577
Dobrodošao Mirko.


Re: predstavite se

Reply #578
Pozdrav Mirko.želim ti puno dobrih sati letenja

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Odg: predstavite se

Reply #579
Pozdrav svima!
Moje ime je Mirko,živim pored sportskog aerodroma u Sinju i totalni sam početnik,ali budem ja to sve stigao.

Odg: predstavite se

Reply #580
Dobrodošao Mirko,imaš gore odličnu ekipu modelara....i za učenje a i za druženje ;)...Pozdrav iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #581
Pozdrav,

Danijel iz Zg/Malešnica,

jučer sam uzeo par stvari na HK:
HobbyKing HK6S 2.4Ghz FHSS 6Ch Tx & Rx (Mode 2)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=16239
Phoenix 2000 EPO Composite R/C Glider (Plug & Fly)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=30415
Turnigy 1800mAh 3S 40C Lipo Pack
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=35961

letio sam par puta na modelima od kolega, sad bih nešto svoje pa sam tražio preporuku za stvari s gornjeg popisa, samo još fali neki punjač, pa ako imate kakav savjet, slušam.

Više me zanima me samogradnja pa je ovo samo dok ne napravim nešto svoje, npr. Zagija za početak. Volim jedrilice i letenje bez motora pa se mislim koncentrirati najviše na to, iako mi se sviđaju i druge stvari.

Živjeli!
Hey Ridley, ya got any Beemans?

Odg: predstavite se

Reply #582
Dobrodošao na forum!
Lijep izbor aviona, Phoenix je vrhunski. Nije najlakši za letiti, ali samo moraš paziti da ne izgubiš brzinu jer onda ide brutalno prevrtanje preko krila i treba mu oko 20m visine da se "skulira". Osim ako su upaljeni flapsi, onda mozes ici sporo :)

Što se tiče punjača:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__31281__Turnigy_Accucel_6_50W_6A_Balancer_Charger_w_accessories_EU_warehouse_.html

Uz ovo ti treba napajanje od laptopa ili slično (dolazi bez adaptera)

Odg: predstavite se

Reply #583
Imaš jako slićan (možda malo bolji) u oglasniku,prodaje ga shimpa i ima napajanje za struju.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #584
Bok Zed, hvala za odgovor, čitao sam dosta recenzija po internetu za Phoenix i pročešljao sam silu tekstova i komentara od ljudi koji ga imaju i dosta dobrih informacija sam skupio (čitanje komentara je zlato jer ljudi pišu iz iskustva, svašta se da čut) tak da sad znam otprilike što mogu očekivati pa sam se zato odlučio za nju.

Kad stigne budem zvao nekoga od iskusnih da to posložimo i odemo tu do preljevnice pa da ju malo poleti, možda se i sam budem usudio. Probat ćemo to i snimiti pa staviti video na YT.

Hvala za savjet, evo kupio sam taj charger valjda bu i to stiglo brzo, obzirom daje EU Warehouse. Imam nekakvo napajanje 13.8V, to mi je za napajanje radioamaterskih stanica (slika u prilogu) pa će se i to moći valjda iskoristiti?



Hey Ridley, ya got any Beemans?