Skip to main content

Topic: SUPER CAT (Read 15354 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SUPER CAT

Pocel sam slagati storkov katamaran



ugradit cu ovu malu macu od skoro 2,5kw.


motor ima 2200kv i vozit ce se na 4s.


nosac motora treba stici ovaj tjedan
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__12687__36_Size_Adjustable_Motor_Mount_with_Water_Cooling.html

regler ce bit ovaj
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__22406__Turnigy_AquaStar_160A_Water_Cooled_ESC.html

osovina i rudder
http://www.r2hobbies.com/32-3-rc-ep-epoxy-fiberglass-godspeed-u-catamaran-racing-boat-hardware-kit-rudder-shaft-propeller.html


jos se dvoumim oko propelera...bakrena octura ili neki noname od nehrđajuceg celika

Odg: SUPER CAT

Reply #1
subscribed! :)

Odg: SUPER CAT

Reply #2
+1  :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: SUPER CAT

Reply #3
Prbaj prvo sa plastičnom propovima,pošto su jeftini,a dok vidiš koji ti najbolje ždere vodu onda kupiš neki metalni ili kakav već. ;)
Robert

Odg: SUPER CAT

Reply #4
Fak,onda se moram i ja svog prihvatiti pa da se trkamo,vani ima vode ko u priči! ;)

Kaj je to u čamčeku u pramcu neka pjena ili...?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: SUPER CAT

Reply #5
imam par plasticnih pa cu probati, makar se po stranim forumima za taj motor na 4s preporuca x442.

Fak,onda se moram i ja svog prihvatiti pa da se trkamo,vani ima vode ko u priči! ;)

Kaj je to u čamčeku u pramcu neka pjena ili...?

nek..slozi pa se idemo trkati

nije pjena nego neka "plastična spužva"...ona se inace nađe za zastitu paketa i sl.

nesto razmisljam umjesto spuzve ulijati pur pjenu...to bi ga drastično ukrutilo, a i nebi pod prstima jebežljivo pucketao

Odg: SUPER CAT

Reply #6
nesto razmisljam umjesto spuzve ulijati pur pjenu...to bi ga drastično ukrutilo, a i nebi pod prstima jebežljivo pucketao

Neznam dal ti je to pametno jer bi ti mogla iskriviti trup,tj. napuhnuti.
Imal sam slični slučaj...
Robert

Odg: SUPER CAT

Reply #7
tog se i ja bojim..makar ima gdje visak izaci!?

probat cu na necem drugom prije

Odg: SUPER CAT

Reply #8
Pa kaj ti fali onom kaj je prije bilo unutra??
Možeš staviti stiropor,pucketavu vrečicu,neku pjenušavu spužvu koja se koristi u nekoj ambalaži jer ona ne upija vodu itd...
Ja na svom hydru nemam ništ,ali on ima par komora hermetički zatvorenih.
Ja nebi išel sa pjenom. ;)
Robert


Odg: SUPER CAT

Reply #10
Kaj da ti velim,probaj,ali onda više nema natrag.
Druga stvar bi bila kad bi imal kalup pa ga tam roknul,a onda nema kud nego u šupljinu. ;)
Robert

Odg: SUPER CAT

Reply #11
Ima za kupiti neekspandirajućih pjena,kak izađe tako i ostane.
Da,ne bi bilo loše i ostaviti neku zadihtanu komoru da ne bi bilo... :)

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: SUPER CAT

Reply #12
ili da ga puniš "po malo"

Re: SUPER CAT

Reply #13
Ta neekspandirajuca pjena se cini kao dobro rjesenje. Dal je teza od pur pjene?gdje ju potraziti i pod kojim nazivom?

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

Odg: SUPER CAT

Reply #14
Moj kolega ju koristi pri montaži štokova.Pitam pa javim.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian