Skip to main content

Topic: Sbach 166cm + DLE 20ccm (Read 14285 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #30
Ne funkcioniram na tom nivou nego si mi digao živce. Nemam debele kao Tom recimo.

Dobro, ti si u pravu, avion koji si prodao je savrsen, ti si modelar svemira, ali daj mi samo reci zašto si promijenio taj savršeni motor i prop koji su bili unutra i povadio smoke pumpu i ostalo?

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #31
Zato što je model ostao kod čovjeka koji ga je popravio i koji je stavio svoj motor i elisu.
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #32
Mislis covjek kojem si preprodao model i duplo zaradio :D

Sve ok, ali nemoj mene prozivati sad i stavljat videe, samo pokazuješ da te malo pecka savjest i da se moraš nekom dokazati.

Ako si siguran u setup koji si prodao, onda ne ulaziš u rasprave, točno?


Over&out. Samo sam htio "pomoći" kolegi koji je prepristojan da javno progovori i prigovori!

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #33
Glupo mi se mješati,ali ipak malo moram.

Ej Zed,ajde nemoj više molim te!
Flieger je letio avione dok smo i ti i ja slagali lego kockice,ajmo tako reći.
Znamo se preko 20 godina,uvjek je dao savjet i pomogao ako treba.

Čovjek je nešto složio,nije isprobao,drugi je kupio i bilo je tako kako je,možda ne najbolja kombinacija težine i snage+trava...

Ajmo si biti dobri i ne vrijeđati jedan drugoga,pogotovo ne tu na forumu,nije fer,a niti se poznate kako spada.
Odite u birc na pivu pa si recite ako ima što da ne valja.

To je moje skromno mišljenje i stvarno mi je jako žao kad se pljuje po nekome ako baš nije neko nekome nešto,ne daj bože,ukrao ili namjerno uništio.Eto!

Srdačan pozdrav svima i ajmo se lijepo družiti u ova šugava vremena! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

 

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #34
Opet pišeš nešto napamet - model je poklonjen, a ne preprodan. Nema me zašto peći savjest jer nisam nikoga prevario. Niti nemam što dokazivati nikome,a pogotovo ne početniku poput tebe koji se želi praviti važan i pisati o nečemu o čemu nema pojma.
Video je stavljen baš radi tvrdnji o tome koliko modeli trebaju imati potiska da bi letjeli. Da malo porazgovaraš sa ljudima koji su u ovom hobiju godinama, pa ih pitaj koji su bili omjeri snage i potiska na modelima prije, a letjelo se isa opakim akro modelima. Isto tako ne možeš samo tako pljuvati po nekome koga niti ne poznaješ niti ne znaš ništa o toj osobi i očekivati da te ta osoba neće popljuvati nazad.
Tom i ja smo i dalje u kontaktu , zajedno slažemo nove projekte, a i ja volim direktno riješiti probleme ako se i kad se pojave, a ne preko posrednika.
Mislim da o ovome više ne treba ništa dalje pisati i gubiti vrijeme na ovakva prepucavanja. Ajmo radije slagati dobre modele i usavršavati naše letenje - uostalom, to je i cilj ovog hobija. 8)
Hawker SeaFury / Edge 540 / Skipper / Logo 400
Futaba T14SG

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #35
dečki ajmo letit i zabavit se koliko stignemo
pa ovo je hobby.

ne ispadne uvijek sve kak smo zamisliti, ali na sreću to su samo modeli a ne pravi avioni,
držite fige da ovaj drugi s 30 kubika bude bolje polijetao s one guste trave.
znam da modeli mogu letit s manje potiska od mase,
kako sam naveo, letio sam zagija s oko 100 grama potiska preko sat vremena a bio je težak 6 puta više (600grama)
ali ipak, svi kada polijećemo, damo gas do kraja, pa iskoristimo sve što imamo, ne do pola :)


Sašin s 35 kubika krene ko od šale, puca od snage, al taj motor je skoro duplo skuplji od 30-tke   :o
pa nisam išao na tu opciju.

vidimo se na livadi :)

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #36
Ja na videu bas i ne vidim koji je motor unutra kao prvo.
Kao drugo, izvadio si sve ostalo van.
Kao trece, oces reci da su Tom i svi ostali na livadi taj dan bili kreteni, idioti ili jednostavno NITKO nezna poletit jebeni model?

Uvalio si mu tuki, nemoj nam svima dizati zivce praveci se da si posten.
I jos si ga KUPIO nazad od njega za smijesne novce.

Pa jesi ti normalan covjece bozji??!?
ž
ti se stvarno kužiš u avione kao marica u krivi curac, odi šah igrati  :-[
ko leti visoko , nisko padne

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #37
Živio Robert,model Ti leti ko' ''puška''...svaka čast za dead stick...sletio si kao da imaš pogon...Kada ćeš moći ,snimi Spit Mk 24 , bilo bi mi zadovoljstvo i ne samo meni...Veliki pozdrav... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #38
Ma dobro, uživajte onda u novim projektima :D

Sad ispada da sam ja debil a svi su mjesec dana došaptavali jedni drugima kako je neko nekog sjebao. Vidim da je u ovom društvu bolje šutjeti nego biti popljuvan od strane drugih, tako da se duboko ispričavam ::)

I just for the record, to što netko leti 20 godina meni ne predstavlja apsolutno ništa. Vozi moj deda 60 godina auto pa ga ne zna vozit :P
Po drugi put over&out i uživajte svi skupa, bok.

Odg: Sbach 166cm + DLE 20ccm

Reply #39
 Ruklja [size=78%]gremo na puncke[/size]
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX