Skip to main content

Poll

Tko je zaslužio nagradu ?

  • Andi
    1 (2.3%)
  • George
    1 (2.3%)
  • Modernwarfare
    6 (13.6%)
  • Vedronebo
    15 (34.1%)
  • Maverick Top Gun
    7 (15.9%)
  • Marko Posavina
    2 (4.5%)
  • Toki
    12 (27.3%)

Total Members Voted: 40

Voting closed: June 11, 2014, 12:51:54 pm

Topic: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac' (Read 15705 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #45
Ocel bit nagrada za one koji ne dobiju nijedan glas  :'(:D :D :D

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #46
Ajmo dečki još sutra se glasuje.
Ne vidim rezultate jerbo kao sponzor ne bi smio glasati, da me zbog nepotizma ne izbace s ovog foruma k'o Slavka iz Esdepeja.
 :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #47
Mozes pogledati rezultate dolje ispod ankete.
struja zakon, nitro USTAV

 

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #48
Ili ipak ne  :(
struja zakon, nitro USTAV

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #49
Da baš šteta, u početku sam glasao za bilo koga i onda izbrisao glas samo,da vidim kakvo je stanje  ;)
Sad sam glasao pa ko pobjedi pobjedi :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #50
Čestitke pobjedniku ;) :D - vedronebo
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #51
Eto, vaši glasovi odlučili su da modelar koji je htio odustati - postaje pobjednik ! 8)

1. mali niskokrilac + frame za quada izrezan od G11 -donatori Varadero i 4TM,  dobiva Vedronebo
2. model Cirrus (F1H) - donator jarun75, dobiva Toki
3. Zagi od Plavog donator isto jarun75, dobiva Maverick Top Gun

Molim dobitnike da se jave donatorima i dogovore način primopredaje...

Čestitke svima, posebno Frikovima koji su u ovaj topic ugurali 3100 posjeta i 44 glasa...

Mod

PS (riječ urednika  :D )

@Vedronebo: nije li ovo prilika za susret sa Varaderom (naš najbolji majstor za sve što leti od stiropora i deprona)
@Toki: imaš kod mene 3 Cirrusa u letnom stanju, pa ako ti nešto nije jasno oko gradnje..
@ Maverick Top Gun: moramo sada vidjeti za setup...

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #52
Čestitke pobjedniku ;) :D - vedronebo

Hvala!

Ovo zaista nisam očekivao (jest' da sam priželjkivao, ali...). Hvala svim članovima foruma, i onima koji su glasali za mene, pa i onima koji nisu.

Ne znam kako da opišem osjećaj. Uzbuđenje, radost... ali i obaveza čuvanja novopridošlog 'člana' u moj hangar.

Prije maiden-a, moram nekako smisliti kako da mi simulator proradi, da se na njemu prvo izvježbam, prije nego li taknem išta na avionu. ClearViewSE radi, ali ima samo cesnu, no ne i niskokrilce. Phoenix, ne radi... unatoč virtualnom joystiku. Nešto ne valja... no valjda ću to srediti.

Još jednom, hvala svima na podršci. Malo me sada tresu emocije.

LP,
milan
---

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #53
Eto, vaši glasovi odlučili su da modelar koji je htio odustati - postaje pobjednik ! 8)

1. mali niskokrilac + frame za quada izrezan od G11 -donatori Varadero i 4TM,  dobiva Vedronebo
2. model Cirrus (F1H) - donator jarun75, dobiva Toki
3. Zagi od Plavog donator isto jarun75, dobiva Maverick Top Gun

Molim dobitnike da se jave donatorima i dogovore način primopredaje...

Čestitke svima, posebno Frikovima koji su u ovaj topic ugurali 3100 posjeta i 44 glasa...

Mod

PS (riječ urednika  :D )

@Vedronebo: nije li ovo prilika za susret sa Varaderom (naš najbolji majstor za sve što leti od stiropora i deprona)

Da, raduje me ponovni susret sa Varaderom. On me i jeste ohrabrio da se upustim u letačke vode (8 godina sam čuvao avion u ormaru, jer sam se bojao da ću ga skršiti...). Sad, nakon tih 8 godina, više nema zezancije - postao sam totalni ovisnik o leteće/padajućim igračkama (ovo "padajuće" mislim na padobran, ne na avion, za Boga miloga...) :o)

Quote
@Toki: imaš kod mene 3 Cirrusa u letnom stanju, pa ako ti nešto nije jasno oko gradnje..
@ Maverick Top Gun: moramo sada vidjeti za setup...


Još jednom hvala i lijep pozdrav iz suncopržečih Vinkovaca,
milan
---

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #54
Cestitam svima,vedronebo skini si FMS (flug model simulator) vrlo losa grafika itd nista poseban simulator ali kad malo potrazis na netu vidjet ces da ima mali milion modela za skinuti ... ps na tom simulatoru sam ja ucio letjeti
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #55
Cestitam svima,vedronebo skini si FMS (flug model simulator) vrlo losa grafika itd nista poseban simulator ali kad malo potrazis na netu vidjet ces da ima mali milion modela za skinuti ... ps na tom simulatoru sam ja ucio letjeti

Hvala na čestitkama.

Imam FMS, ali iz nekog razloga ga ne mogu pokrenuti na Win7. Na ovom kompjuteru je sve nešto nikakvo, dobri stari WinXP, eh (dva su mi kompa krepala, ovo je laptop od moje drage).

LP,
milan
---

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #56
@Toki: imaš kod mene 3 Cirrusa u letnom stanju, pa ako ti nešto nije jasno oko gradnje..


Hvala diogen ali mislim da nebu komplikacija.  ;)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #57
Čestitke i od mene svim pobjednicima a i sudionicima, već smo se i čuli telefonom Milan i ja, pa će isporuka biti u najbržem mogućem roku.
Nadam se da će biti još koja nagradna igra u dogledno vrijeme.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #58
I moje čestitke svim dobitnicima i naravno svima koji su donirali nagrade :)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #59
Evo molio bi nekoga ko ima ESC od 40A za pokloniti uz moga zagija,
Uz zagija ću donirati servaće, motor  propove i sve kaj treba, nemam trenutno ESC.
Ako neke ima a ne zeli pokloniti otkupiću ESC i pokloniti uz sve ostalo što dajem

Lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C