Skip to main content

Topic: Coaxial (Read 2758 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Coaxial

Imam znaci jednog malog coaxijalca kojeg iz gusta letam po kuci,i tako meni crkla baterija nakon nekog vrimena,i narucim istu takvu lipo bateriju od 3.7v,i nikako da ga odlipim sa zemlje.
Kad mjerim sa volt-metrom pokazuje mi 4v,neznam u cemu je problem,tribalo je zice produzit,i stavio sam tanje jer deblje nisam imao,jel mozda u tome problem?
lp Pilot

Odg: Coaxial

Reply #1
Ovisi koliko tanje i griju li se zice

Odg: Coaxial

Reply #2
ma nevirujem da je do toga jer su malo tanje,ne griju se,a i nije to neka struja 3.7-4v
jednostavno nemam dovoljno potiska da ga dignem sa poda

Odg: Coaxial

Reply #3
dali primjecujes da slabije radi?Ili si mozda ako ti je pala ili dok si cekao bateriju mjenjao elise?
ja imam esky lamu v4 i dogodilo mi se isto to problem je bio u elisama.

Odg: Coaxial

Reply #4
Pa da slabije radi,istu sam bateriju uvalio unutra samo novu,a nije mi jos dosad nikad pao niti sam ga di zakucao tako da nije bilo potrebe mjenjat elise

Odg: Coaxial

Reply #5
koje je marke možda ti nešto nije uredu sa punjačem,pa ne napuni do kraja
ja kad radim ocitanja voltmetrom bude uvjek negdje oko 1.3v vise nego sto pise  moja je na 7.4v i ja izmjerim i bude 8.7v

Odg: Coaxial

Reply #6
Ma nezz koja je marka,to je neka jeftina kineska kopija,al ja sam novu batku kupio jer mi je pao kapacitet na ovoj i zanimljivo je to sto na staroj ocitam 3.7v kad je puna a na novoj 4v,ali opet mi fali snage al neznam zasto

Odg: Coaxial

Reply #7
predpostavljam da onda ta baterija nije originalana,ako je to neki jeftinjiji model moze bit svasta vjerujem da ima 3 kanala i da se puni preko daljinskog


Odg: Coaxial

Reply #8
napon je OK (3,7), nego meni to zvuči ko da je problem u isporuci struje (C-oznaka na bateriji) -usporedi/provjeri ako možeš pročitat, tanje žice propuštaju manje struje, ali bi trebo prijetit grijanje na njima. Moja preporuka, probaj posudit od nekoga za test-vožnju, pa ćeš znati ;)
drugo što mi pada na pamet izvaži baterije, da nije kojim slučajem ova puno teža (mislim da par grama ne igra ulogu)

Odg: Coaxial

Reply #9
Eh,sad sam skuzio da sam dobio smece od baterije,na njezinom omotu pise 20C,skinem omot i pazi sad nepise 20C nego 2C

Odg: Coaxial

Reply #10
 :D :D :D
MAK Zapad

Odg: Coaxial

Reply #11
Eh,sad sam skuzio da sam dobio smece od baterije,na njezinom omotu pise 20C,skinem omot i pazi sad nepise 20C nego 2C
Ak je s ebaya prigovaraj ja sam kupio 850mah 30C a u biti su bile 13C, 5 komada. Prigovorio im mailom i zaprijetio da ću prijaviti (open dispute) i poslali mi 5 novih 25C kad sam ih otvorio unutra piše 20C no dobro, svejedno su dobre. Nakraju sam koristio svih 10 komada. ;) ;)


Odg: Coaxial

Reply #12
Ma poslao sam prijavu,ima vremensko ogranicenje za koje mogu dobit novce nazad,a prodavac dobiva los feedback,ja sam ih isto kupio 5 u komadu xD

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.