Skip to main content

Topic: TBS TANGO (Read 3900 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

TBS TANGO

stigla nova igračka .TBS TANGO .Prve impresije ,super lagano .Nakon aurore 9x od 1 kg ovo je ko pero .Nema više potrebe ni za baterijom na glavi sve se napaja iz stanice .Za početak stavio frysky xjt modul.super je da se moduli mogu za sekundu zamjeniti.Sad se puni nastavak slijedi .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #1
Nice! Vec duze vrijeme pratim taj TX! Mislim da bi lijepo pasao uz moju Vendettu.
Vidio sam dosta videa vec o Tangu. Najvise me zanima taj factory mode u kojem navodno ima vise postavki.

Odg: TBS TANGO

Reply #2
Sexy!

Odg: TBS TANGO

Reply #3
Tango je fantastičan .dakle sve postavke su u fc-u .quad sam putem sbusa i Tanga posložio za 30 sekundi.u njemu se nalazi izbor fc-a sa postavkama . .kvaliteta gimbala je malo bolja od taranisa a manje bolji od moje aurore9x.ali za 250eura nemožeš ni očekivati čuda .

baza fc-a se svako malo nadopunjava .za sada clinfligt ,dji i ostali standardi .bitno je da će stanica biti otvorenog koda dakle mogućnosti u budućnosti neogranićene .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #4
Jao jedva cekam da probam tango magic  ;D

Odg: TBS TANGO

Reply #5
Čekam te
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #6
evo me sa livade .skurio par batki .uglavnom vrhunski .tbspatch antena koja je ugrađena u stanicu radi vrhunski .daje mi značajno bolje rezultate nego na diversityu na fatsharku .dakle rezultat je super , naočale bez antena i baterija na glavu ,upiknem ih u Tango i raspali .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #7
Odlicna igrackica. Znaci, ona (barem zasad) radi samo sa nwkim osnovnim FC-ima? Za neki avion se nemoze isprogramirat?

Ono, u smislu da se netreba imat dve stanice?

Odg: TBS TANGO

Reply #8
Ne namjene na je za multirotore a setup uzima od fc-a. Ali stanica bude otvorenog koda tako da će sigurno biti raznih varijanta.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #9
upravljanje iskljucivo palcima , ili ide palac- kaziprst ..
dx9-xd8-gobac630

Odg: TBS TANGO

Reply #10
Po izboru kao na svakoj stanici.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #11
ovo mi izgleda predivno, nisam ranije ni čuo za ovu strojku  ??? ??? ???
i koliko te izašla ova zajebancija? ako nije tajna  8)
keep rippin'
peace

Odg: TBS TANGO

Reply #12
Mislim da sa carinom oko 1600 kn.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: TBS TANGO

Reply #13
sa modulom? me gusta  8)
keep rippin'
peace

Odg: TBS TANGO

Reply #14
Mislim da sa carinom oko 1600 kn.


Od kuda si naručivao ?
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...