Skip to main content

Topic: droidworx-on the top it can be only one.. (Read 5413 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: droidworx-on the top it can be only one..

Reply #15
Ma mozes ti vidjeti moje snimke oni su dostupni na netu, ima ih dobrih, loših svakakvih a sve zavisi upravo od vjetra i vremenskih uslova , evo jedan iz Daruvara, sve je raw nije stabilizovano u post produkciji, jedino su neki kadrovi usporeni !
I ja bih volio imati tu kameru, nisam ja nista rekao protiv kamere a jos manje sam zelio isticati sebe !

Dvorac Dioš


Odg: droidworx-on the top it can be only one..

Reply #17
Eh, Darko, SONY bi me trebao platiti za ovakvu reklamu njihove kamere.  ;)  Gle, ni ja je nisam imao u rukama, ali mi se sviđa koncept jer omogućava bolju stabilizaciju snimke, očito. Kakva će se pokazati kada je bude više korisnika imalo u rukama/letjelicama tek predstoji za vidjeti. No, ni tada, nažalost, to neće biti reprezentativan uzorak jer koliko vidimo i na ovom forumu ljudi imaju različita iskustva - rezultate s istim kontrolerom. Možda netko od naših nabavi takvu kameru pa nam iz prve ruke prenese iskustva. U svakom slučaju razvoj događaja nam ide na ruku.

lp
Toni
 

Odg: droidworx-on the top it can be only one..

Reply #18
Steta je sto ta kamera nema stabilizaciju roll ose jer je ona za mikrokoptere puno vaznija od tilt ose zbog drzanja horizonta !
A onaj ko kaže da  je ne bi volio imati laže ! Sve što je dobro valja probati a ukoliko finansije dozvoljavaju i imati !
Ima dosta stvari koje bih ja volio ali ....

Odg: droidworx-on the top it can be only one..

Reply #19
Upravo tako. Zato i stoji na gimbalu koji ima dvije osi. Svakome multiju koji nosi foto ili kameru trebaju obje osi stabilizacije kada je video u pitanju. Ako radiš samo fotke tu je onda dovoljna samo jedna. Megapikseli i crop naprave svoje.
 
lp
Toni


Odg: droidworx-on the top it can be only one..

Reply #21
i, budeš probao s njima onda ili se i dalje držiš serva?