Skip to main content

Topic: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA (Read 102394 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #226
ma nije, davor je rezao...

sad čemo raditi jedan u staklu, nikoli.
samo da se dogovorimo kak brz mora biti... :)




 

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #230
neku noc stisnuh do dve ure pa i vingleci dosli na svoje mjesto . naime uodma napuko jedan pa dodah ucvrscenja . logicno mjesto za lom, vidi se izvana . trenutno je sve na svom mjestu . fali mi nesto folije - mislio sam sa crnom malo pojacati kontraste ili srebrnom. zasad cekam trenutak za probni let . cg se jako lagano stela - kabina podnosi mnoge velicine baterija ... imam jednu malu 2s . tak da mogu i penzionersku probu nabacit ...
naime problem kod balsa krila mi je taj sto cg finalno mogu stelat kada je sve gotovo . ako imam malo prostora u kabini dosta cesto moram po pocarski pribor - olova . bumo vidli . ak sve proradi fino , imam i jedan setapic na 4s ... tada bi se i kabina mogla stanjiti nesto ... kaj sam se raspiso

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #231
 :P :P

..ako ti fali folije za presvlaćenje, zovi, samo zovi.. !

Usput, koje su dimenzije?  Jedna skica bi mnogima dobro došla !

Damir

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #232
sad sam ostao samo na bijeloj boji ... se cujemo, mislim da cu do grada u cetvrtak pa se svakako cujemo . skicu reko budem izbacio cim vidim kakvi su dojmovi sa probe. ovako mi izgleda da bi trebalo ici lako, bez puno trazenja za stabilan let . moze me zezat samo kut motora ako sam fulnul kaj . nisam imao imbus tak mali pa sam postolje zaljepio - znaci nema stelanja na terenu ( brzog ) ...

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #233
pozdrav
i koliko je sve ukupna težina modela? sa svime i bez elektronike?  ;)
lp Nikola

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #234
odoh po vagu ... 185g bez baterije ( ostalo ukljuceno ), 218g sa 2s baterijom, 230g na 3s kako ce najcesce i biti vozen . . .

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #235
odoh po vagu ... 185g bez baterije ( ostalo ukljuceno ), 218g sa 2s baterijom, 230g na 3s kako ce najcesce i biti vozen . . .

230 grama je dosta malo... to ce ic ko ludo..... ako moze koji video uradak leta   ;), da mi vidimo kako to ide..  ;D
lp Nikola

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #236
lijepa ptica jedva čekam letanje da vidimo kako ide 8)
Bravo majstore!

lp lija

Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #237
i ja jedva cekam ... projekti  za sada duze traju. a i u izradi sam jednog VECEG krila ... rebra se  kuze, krilca smo spajali na otvorenom . sve jelovina ... motor je na  plin , cekam da padne temperatura ispod nule pa idemo i sa limom -  ljepse se lijepi za prste ... sala mala - kak bi modelar napravio krov  nego ko krilo . . .


Odg: I JOŠ JEDAN ZAGI + TVORNICA

Reply #239
Baustela je, nakon duplog pada od prije sedam dana, gotova.
Izradjen jos jedan od 120 cm i jedan od 80cm.
Sad cekamo vrijeme za prvi let....


Mali je, u mojoj glavudzi, zamisljen kao vjeciti slijepi putnik u kolima :)
Bice postavljen na plafon iznad gepeka, u gepeku stanica i "lightweight field kit" :)
Pa kad god naletim na livadu i imam vremena..... sleduje porcija zezanja :)


Zapoceta nova verzija "mrcine", za sada samo izrada modifikovani nacrta, od 166cm i mogucnoscu rasklapanja radi lakseg transporta :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.