Skip to main content

Topic: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface (Read 15333 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

gdje naći crack za phoenix rc?
traži me pho... interface
 ili ako imate odmah da mi javite na email. dino_muminovic@yahoo.com

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #1
ovak..ja sam pretrazio sve i svakaj i nisam nasao interface. to bi trebao biti emulator za prepoznavanje stanice koju koristis i rekli bi softverski sigurnosni kljuc.

iako sam nasao jedan stari za verziju v3.0,tek kasnije sam skuzio da to uopce ne trebas. niti ikakav crack ni ikoji qrac da igras phoenix.

jedino kaj trebas je da si uzmes onaj dongle kablova 12-1 ili 9-1 (ja koristim 12-1), ukljucis ga u komp, spojis stanicu-NE KALIBRIRAS NITI ISTA NAMJESTAS U POSTAVKAMA WINDOWS-a, i lijepo se igras.

igru sam skinuo s njihove stranice, isto tako i updejtove, osim kaj sam nakom v3.0 s ili t morao updejtat na 4.0 itd. rucnim putem i nakon nekoliko pokusaja jer nije htio automatski iako stoji u uputama da bude sve sam odradio.

znaci, ukljucis 12-1 usb simulator, spojis stanicu, upalis igru, u opcijama odredis svoju stanicu ako je ima a ako ne onda napravis svoju i to je to.

nikakva kalibracija i ostalo kaj se inace radi ovdje ne treba.puno price po netu i svakakva iskustva no rjesenje je krajnje jednostavn. ukljucis i igras.

eto, valjda sam ti pomogao kao i drugima jer sam i sam prosao svakojakih savjeta od ekipe s foruma i sire i na kraju sam sam morao sve posloziti.a kako rekoh, samo sam sve spojio  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #2
meni treba loader, bez njega mi sim ne radi

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #3
e ovako .. skinuo sam program fenix- nekih 760 mb... medjutim  sam program se ne da instalirati... nema pokretanja instalacije...samo naziv i vidi se težina u mb.. nema pokretanja...?

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #4
shimpa,ajd se javi,pripremi si usb sa 4gb slobodnog i dobijes feniks  ;)

naravno da ne kad si skinuo instalirani direktorij koji je netko stavio na net.
jedio ne razumijem jel pricam turski? koji je problem otici na njihove stranice, skinuti ORIGINAL igru, instalirati je, staviti sve zakrpe i igrati se?

jedino kaj u cijeloj prici fali je usb dongle set bez kojeg se ionak ni jedan simulator nemozes igrati.kosta 10$ sa free shipingom i zaista ne vidim problem oko toga...jer naci emulator koji radi, pa sve to upogoniti vjerujem da je puno teze od ponudene varijante. koja meni osobno ionako nije radila-imam instaliran emulator-dobijes ga ali ne vrijedi iako je original(radi sam starim verzijama) i ne radi s futabom.a ni sa e-fly stanicom..a ni aurora nije sretna.stoga, riskiraj 10$ i uzivaj od sad pa ubuduce-dok ne naprave nekakvu zakrpu-u svojim omiljenim simulacijama letenja.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #6
Quote from: Shimpa
meni treba loader, bez njega mi sim ne radi)

kaj cu se zaj* s tim, pa sve mi radi, svi patchevi, svi modeli, sve
malo sam se pogubio sad..jel ti radi ili ne?kako god,ak ko treba savjet kako upogonit fenix tu sam ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #7
Moj prvi odgovor je bio samo odgovor na tvoje "meni sve radi original s neta". Znači treba mi loader jer bez njega ne radi sim. Sorry ak nisam bio jasan. Hvala na ponudi inače, sigurno ću na idućem kompu kojeg bum si instaliral staviti original s neta, al sad mi se ne da s tim baviti, radi mi odlično ovak kak je.


Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #9
http://kat.ph/phoenix-rc-3-0-t5657869.html ---  ovaj radi, samo instaliraj i klikni na update i sam ce upgrejdati na v4... ja sam ga nedavno intalira posto sam reinst windows i radi, provjereno... ne treba crack i radi multiplayer, samo kupiti http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__24613__Wireless_9_in1_Simulator_Adapter.html koji je prejeben i jako sam zadovoljan sa njim, radi sa svim stanicama wireless, kabel, simbox,.... radi na realflight G, phoenix v3 pa na dalje, XTR, aerofly... dobro ulozen novac zajamceno
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #10
http://kat.ph/phoenix-rc-3-0-t5657869.html ---  ovaj radi, samo instaliraj i klikni na update i sam ce upgrejdati na v4... ja sam ga nedavno intalira posto sam reinst windows i radi, provjereno... ne treba crack i radi multiplayer, samo kupiti http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__24613__Wireless_9_in1_Simulator_Adapter.html koji je prejeben i jako sam zadovoljan sa njim, radi sa svim stanicama wireless, kabel, simbox,.... radi na realflight G, phoenix v3 pa na dalje, XTR, aerofly... dobro ulozen novac zajamceno

dali ide na turnigy 9x stanicu??  i kako se spaja*

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #11
http://kat.ph/phoenix-rc-3-0-t5657869.html ---  ovaj radi, samo instaliraj i klikni na update i sam ce upgrejdati na v4... ja sam ga nedavno intalira posto sam reinst windows i radi, provjereno... ne treba crack i radi multiplayer, samo kupiti http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__24613__Wireless_9_in1_Simulator_Adapter.html koji je prejeben i jako sam zadovoljan sa njim, radi sa svim stanicama wireless, kabel, simbox,.... radi na realflight G, phoenix v3 pa na dalje, XTR, aerofly... dobro ulozen novac zajamceno

dali ide na turnigy 9x stanicu??  i kako se spaja*

ide na sve.. sve sto tribas je da spojis svoj prijemnik na wireless adapter... adapter ukljucis u komp preko usb kabela, ukljucis stanicu i igras
 
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #12
Da ne cekam da mi szigne,  di da kupim i koji kabl za turnigy 9x tu kod nas

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #13
to ti pojma nemam eheh  :(  --- evo ako nekome bude tribala pomoc ovdi je sve objasnjeno Wireless Sim Setupwith PhoenixRC -V4.0K
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: gdje naći crack za phoenix rc? traži me pho... interface

Reply #14
igru sam skinuo s njihove stranice, isto tako i updejtove, osim kaj sam nakom v3.0 s ili t morao updejtat na 4.0 itd. rucnim putem i nakon nekoliko pokusaja jer nije htio automatski iako stoji u uputama da bude sve sam odradio.