Skip to main content

Topic: Prva samogradnja dvokrilca (Read 2983 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prva samogradnja dvokrilca

Evo da predstavim svoju prvu samogradnju dvokrilca od izoflora 6mm. Setup sam uzeo od HK F4U corsaira a to je slijedeče:

Motor 1400 KW
Prop - 8x6
ESC 20A
1000 mAh 20-30 C Li-Po
Stanica HK T6A

Ukupna težina RTF-a je 350-360g i leti predivno. S 35% snage gasa leti taman za akrobacije a s 50-80% divlja hahahahah ???
Ako koga interesiraju još koje pojedinosti i detalji stojim na raspolaganju, a nacrte šaljem zainteresiranima - HVALA!
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #1
Evo još malo slika.... Da i da dodam - raspon krila je 750mm a doljnje 700mm.
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #2
Vrlo lijepo!
može nacrt,hvala?


Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #4
stvarno super izgleda......ja sam ženi morao napraviti fokkera dr1..i to u striktno japan crvenoj boji...app "Red Baron"...ali bez setupa nego da stoji u boravku na plafonu.....na silne upite smije li poletiti....bilo je ni slučajno......ti ćeš letiti... :) :) :) :)

Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #5
Davorin HVALA, mene žena tražila neš vjerovati nakon ovoga da joj napravim P-51D mustanga. Imam Corsair-a ali kaže da joj Mustang ljepši  ;D

Hvala još jednom na pohvalama, nisam se nadao da če se ikome svidjeti. Napravio sam ga u 4 večeri i 5 dan poletio  ::)
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #6
Evo još malo slika.... Da i da dodam - raspon krila je 750mm a doljnje 700mm.

Ako tko krene u izgranju imam par dodataka na nacrt ( kutija za bateriju i pozicija, CG )
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #7
Bravo, zgodan aviončić :) Dado!!

Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #8
dobro izgleda

koliko dugo traje baterija?

aj neki filmić nabaci


Odg: Prva samogradnja dvokrilca

Reply #9
Zagi hvala!!!!  ;D

Uspijem izgurat oko 30-35min sa ovim gasom koji sam napomenuo. A ako ga forsiram izdrži 25min. Izgleda da su mi ovaj motor i elisa zakon za ovakve modele. Prezadovoljan sam. Video ide ubrzo samo da uhvatim vremena od posla i stavljam (taman je ovih dana idealno mirno vrijeme).
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.