Skip to main content

Topic: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom  (Read 31437 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #30
1) Ne znam, nisam primjetio
2) Ja sam ih tu negdje mijenjao, katkad i ranije, uglavnom kad primjetis da mu moras davati vise gasa i da je tromiji znas da se baterija blizi kraju
3) Tako je, voli brze startati jer ga inace turbulencije bacaju posvuda, a sa punom baterijom ti je hover taman na 50%
5) Ne znam, ja sam ih punio na punjacu, a piska se moram priznati ne sjecam

Super je kod njega sto greske oprasta, odnosno popravaka gotovo da i nema. Sto se tice leta u zatvorenom to dolazi sa praksom. Za sada su ti vjerojatno reakcije (pomaci) palica na stanici malo jaci pa ga ima posvuda, sto je normalno. Kad ga malo ulovis i pocnes preiznije upravljati moci ces letjeti po sobi/stanu/kuci bez problema :)

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #31
Jel mogu izvaditi postojeće lezajeve sa starog kućista i staviti u novo, te kako da to napravim?

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #32
meni je to najlakse islo sa "cackalica" predmetom..

nasao sam neki sitni imbus, gurnem ga pod donji rub lezaja i lagano podizem perma gore i tako u krug dok lezaj nije vani..
stavljanje je lako :) namjestis ga, i laganim pritiskom prstima isto tako u krug dok ne sjedne na mjesto

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #33
To sam složio i sad je ok, ali repni motor nevalja i lagano mi je pun kufer ovog helića, tak da ga prodajem. Valjda bu se netko htio zajeee.i sa djelovima, ja nemam živaca za to, pogotovo jer ne leti kako spada otkako sam ga kupio.

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #34
Nažalost, morao sam odustati od prodaje, pa sam naručio rezervni rep i to 2 komada da imam.  Od sada obavezno leti sa training padovima, koje sam napravio od 2 štapića za ražnjiće i 4 komada stiroporakoje sam zalijepio drvofixom.

par kratkih vezica i novi rep, pa se nadam da bu i malo stabilniji i svakako sigurniji, jer svako toliko sleti na bok pri čemu ne strada glavni rotor, nego šugavi rep.

Neznam tko je rekao da je helić dobar ali to je jako daleko od istine, sijela konstrukcija je od poprilično mekane plastike i nešto karbona ako sam dobro primjetio. Mislim da bu još dugo letio sa dodatkom. barem baterija imam ak ništa drugo.

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #35
Ja sam svojim SoloPro-om bio zadovoljan i osim onih plastičnih linkova koje sam s vremena na vrijeme morao mijenjati nije bilo drugih problema. (I nogice naravno koje puknu u prvih nekoliko letova  ;) )

Btw, uslijed čega sleti na bok?

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #36
Mislim da će ti se mali solo mučiti s tim na sebi.

To je barem 10 grama a cijeli solo je 28-30 grama. 30% ukupne mase. Motor će ti se jako grijati.

Uzmi jednu 2mm CF šipku, prereži i u X i bez ičega na vrhovima. To bi trebalo biti par grama svega.

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #37
CF šipku?

Mogu za početak skinuti stiropol. Vidjeti ću kada dođu rezervni repovi.

Moguće da će ovako biti podložniji vjetru.

Ah to misliš na karbonsku šipku? A jbg to nemam, a dok dođe prođe vlak. Probati ću odletiti jedan let sa time, pa ću vidjeti.


Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #38
CF šipku?

Mogu za početak skinuti stiropol. Vidjeti ću kada dođu rezervni repovi.

Moguće da će ovako biti podložniji vjetru.

Ah to misliš na karbonsku šipku? A jbg to nemam, a dok dođe prođe vlak. Probati ću odletiti jedan let sa time, pa ću vidjeti.

Ma samo leti iznad trave od 15 cm ;) i sjeti se spustiti gas na nulu kad padne, ne bi trebalo se ništa dogoditi.

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #39
To sam već čuo, a kasnije pročitao na netu da im lako krepavaju repni motori. Prvo ovo onda dalje.

A mamu im. Već dva dana procesiraju narudžbu.... >:(

Odg: Moj novi Solo Pro V2 sa "njub" pilotom

Reply #40
Probaj naručivati kad je kineska Nova godina, da vidis onda procesiranja  :D