Skip to main content

Topic: nitro motor problem (Read 21553 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nitro motor problem

Reply #30
evo da vam javim..danas sam probavao i isto nije upalio..ali dok sam ga verglao motor je imao zvuk koda je upalio i dimio je iz auspuha ali kad bi maknuo starter nebi se sam nastavio vrtit  :'(

Odg: nitro motor problem

Reply #31
onda si blizu. nisi mi rekao jesi li dirao doljnju iglu?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nitro motor problem

Reply #32
a nadam se..bilo mi je malo spricnulo gorivo pored oka pa sam se zesce usra*..ako je to ona igla za okretaje ili tako nesto a vjerujem da je onda sam je dirao

Odg: nitro motor problem

Reply #33
a nadam se..bilo mi je malo spricnulo gorivo pored oka pa sam se zesce usra*..ako je to ona igla za okretaje ili tako nesto a vjerujem da je onda sam je dirao
upozorio sam te da pazis na Oci,
ako ti sprica iz vergasera van,tada je presaugan,

Odg: nitro motor problem

Reply #34
da da pazio sam i onda kad sam se najmanje nadao je spricnulo  ::) ..a se moze lako osljepiti tako?..nadam se da ce brzo upaliti jer sam vise lud od njega

Odg: nitro motor problem

Reply #35
doljnja igla je najcesce tocno s druge strane gornje igle i nalazi se unutar burenceta koje se okrece i otvara kada dodajes gas. dakle s doljnje strane ffergazera, najcesce uvucena
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nitro motor problem

Reply #36
ako je bilo kako kazes, dodaj jos mrvicu gasa i verglaj, gornju iglu malo lijevo malo desno, vec ce upalit
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nitro motor problem

Reply #37
probat cu..stavit cu i slike da vidite o cemu se radi

Odg: nitro motor problem

Reply #38
http://mvvs.nl/MVVS/main_bestanden/glow.htm

ovdje imaš dokumentaciju za motor (the MVVS documentation). prema ovim uputama gornja igla bi ti trebala biti otvorena 1,5 krug, ali optimalni setup gornje igle može jako varirati zavisno od brojnih čimbenika, tipa goriva, temperature, vlage, sviječice...
najbolji način da nađeš taj optimalni setup je da kreneš od daleko prebogate smjese (3-3.5 kruga) i krećeš se pomalo prema siromašnoj, stalno pokušavajući sa slabijim i jačim gasom.
imaj i na umu da ti je motor još nerazrađen, na istom linku imaš i upute za njegovo razrađivanje (For         running in glow engines, read this!)

Odg: nitro motor problem

Reply #39
evo slike..ova cjevcica neka vas ne buni..to tako stavim kada odspojim rezervar



Odg: nitro motor problem

Reply #41
to je motor za gliser i onda u ovaj kanal dode remen i onda taj remen ude u kanal od startera i tako ga palim

Odg: nitro motor problem

Reply #42
sta treba biti opterecenje???? ja ga palim ovako

Odg: nitro motor problem

Reply #43
evo slike..ova cjevcica neka vas ne buni..to tako stavim kada odspojim rezervar

KAO PRVO okreni auspuh NAZAD i OBAVEZNO stavi propeler odgovarajuce velicine,radije malo veci zbog vecega zamaha a ovako ga i ako upalis upropastit ces ga bez opterecenja,
da si odmah ove slike objavio vec bi ti odavna motor radio

Odg: nitro motor problem

Reply #44
a koji propeler da stavim imate kakvu ideju?