Skip to main content

Topic: nitro motor problem (Read 21676 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nitro motor problem

Reply #45
kak je veliki motor,cini mi se 3ccm  ??

Odg: nitro motor problem

Reply #46
motor je 3,5 ccm

Odg: nitro motor problem

Reply #47
odgovarala bi ti dimenzija od 19 ili 20 cm promjera

Odg: nitro motor problem

Reply #48
valjda cu sredit kakav propeler..i recite mi jeli taj metanol jako opasan,ako npr. prsne u oci ili takve stvari?

Odg: nitro motor problem

Reply #49
valjda cu sredit kakav propeler..i recite mi jeli taj metanol jako opasan,ako npr. prsne u oci ili takve stvari?

kada se malo uigras nece  presaugavati i nece prskati van,ti si sam i nema ti nitko prakticno pokazati ali netreba mnogo vremena da udjes u tajne
ali okreni auspuh nazad i ne pokusavaj bez propelera a sa njim ce ici jer on sluzi kao ZAMAJAC


Odg: nitro motor problem

Reply #51
da da auspuh je zato tako montiran

Odg: nitro motor problem

Reply #52
a koji propeler da stavim imate kakvu ideju?

ni približno  ;D . da je riječ o avionskom motoru predložio bi nešto tipa 9x4, 9x5, ali ovo je brodski... proizvođač obično uz tehničke podatke motora predlaže prop, pa ako taj podatak ne možeš naći na stranicama mvvs-a, probaj guglati druge proizvođače brodskih motora slične kubikaže i snage.
bar ćeš otprilike znati na čemu si.

Odg: nitro motor problem

Reply #53
a imam ja propelera za njega(za gliser) ali vjerovatno bi ga onda morao paliti u vodi a to je malo komplicirano


Odg: nitro motor problem

Reply #55
mozda cu vratit motor u model pa cu u nekoj kadici probat ili kad malo bude toplije na more

Odg: nitro motor problem

Reply #56
ma covjece okreni auspuh i stavi propeler 19 ili 20 cm sa vecim korakom da bolje hladi i upalit ces ga za cas,

Odg: nitro motor problem

Reply #57
mozete mi dati neki link od takvog propelera molio bi vas

Odg: nitro motor problem

Reply #58
mozete mi dati neki link od takvog propelera molio bi vas

napisi ovdje da jedan takav trebas,u tvome slucaju je bolji plasticni od drvenoga jer je tezi i lakse ces upaliti motor,
naci ce se netko tko ce ti ga prodati za par kuna,

Odg: nitro motor problem

Reply #59
evo vjerovatno netko cita ovo pa ako slucajno ko ima takav propeler nek se javi