Skip to main content

Topic: Letenje u Sisku (Read 40502 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sisku

Reply #15
Svako jutro u 8 se leti, čak i po magli, danas Drveni nije imo' sreće...  :(

Odg: Letenje u Sisku

Reply #16
Svako jutro u 8 se leti, čak i po magli, danas Drveni nije imo' sreće...  :(

nije rijedak slucaj da sreca okrene ledja, kakav je razlog,smetnje ili otkaz,cega ?
bilo bi interesantno znati ili nedisciplina pilota a sto je veoma cest slucaj,
pozdrav,Iv

Odg: Letenje u Sisku

Reply #17
Kako je to nedavno opisao naš cijenjeni kolega Kano - "kobno preseravanje", niski let i akrobacije.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #18
Kako je to nedavno opisao naš cijenjeni kolega Kano - "kobno preseravanje", niski let i akrobacije.

što uradi od mog aviona.....   :'(

a to samo leti.... kak si samo uspio ?

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #19
Letit će on ponovo. Već je na dobrom putu, samo će biti mrvicu teži ( znaš epoxy i ostalo), ali mogu ti reći da mi je priuštio puno gušta. :)
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #20
nema magle tamo ?

kod nas ne vidiš kroz prozor
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #21
Ima magle ima pa se vrtimo na granici vidljivosti.Nego što se tiće onog "što uradi...", ti si mom modelu odrezao nos pa sam ja tvom modelu razbio nos :D
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #22
Ima magle ima pa se vrtimo na granici vidljivosti.Nego što se tiće onog "što uradi...", ti si mom modelu odrezao nos pa sam ja tvom modelu razbio nos :D

dobraaaaaaa.......

a sutra ako sve bu po planu i mi letimo....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Letenje u Sisku

Reply #23
ZZ i ja smo u istoj "slobodnoj" klasi F1B. Ima on i nekoliko vezanih samo ga je teško "navući" da uhvati vremena izaći na zrak. Imamo nekoliko modela koji traže pistu pa bi ta ideja o letjelištu mogla biti pun pogodak jer u blizini nismo našli ništa adekvatno.

Evo par Cekijevih (ZZ) slika

Evo me napokon i na "novom" Fly Freaku, a na to me napokon "natjerao" link sa (ovih dana) obnovljenih stranica g. Raletica. Karlo mi je nedavno rekao da me toliko spominjao da mi se trebalo silno stucati. Hvala mu na objavi mojih slika, dodajem jos samo jednu iz travnja ove godine. Tu je stanica Hitec Laser 4 (krasno sluzi vec godinama i za jedrilicu i za avion) koju je donio g. Ivan "Iowa" Zeravica (o njegovoj Hrastelnici sam neki dan ponovno s dealerom nekretnina). U drustvu sam mog Spirita, jedrilica "club klase - 2m" s kojom sam se zaista naletio i jos se dugo nadam. Kit je iz Amerike kupio, a i model napravio g. Milos Raletic iz Novog Sada. Ubrzo je poceo raditi RC Elektro (i u tome je veliki autoritet u Srbiji), a ja sam ga kupio za male novce. Dodajem jos jednu slicicu s nasih letenja na Pogorelcu. Parky-a kojeg sam davno kupio i godinama je skupljao prasinu, a onda mu je Karlo "udahnuo zivot" i krasno se naletio s njim. Moj RC elektro? Jos uvijek imam vrecicu dijelova i nikako da slozim prvi model. Moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh....

Odg: Letenje u Sisku

Reply #24
Evo i jedne "umjetnicke" od prije cca 3 godinice...Doduse, to je sa Sasne Grede, doci ce i to letjeliste ovdje na prikaz. Toliko da se predstavim i kao RC letac, iako je istina da vecinu "slobodnog" vremena ukradem za slobodni let (iako se ni tamo bas nisam iskazao). Prosle godine nista (0 letenja), a ove sam godine nastupio samo na dva natjecanja (Srem kup u Zrenjaninu i Siscia kup u Sunji), no po plasmanima (3. i 4. mjesto) dovoljno da seznu zavrsim na 50. mjestu Svjetske rang liste. Ovoj samohvali moj FF (free flight) ego nije mogao odoljeti  8)

Odg: Letenje u Sisku

Reply #25
ZZ i ja smo u istoj "slobodnoj" klasi F1B. Ima on i nekoliko vezanih samo ga je teško "navući" da uhvati vremena izaći na zrak. Imamo nekoliko modela koji traže pistu pa bi ta ideja o letjelištu mogla biti pun pogodak jer u blizini nismo našli ništa adekvatno.

Evo par Cekijevih (ZZ) slika

Evo me napokon i na "novom" Fly Freaku, a na to me napokon "natjerao" link sa (ovih dana) obnovljenih stranica g. Raletica. Karlo mi je nedavno rekao da me toliko spominjao da mi se trebalo silno stucati. Hvala mu na objavi mojih slika, dodajem jos samo jednu iz travnja ove godine. Tu je stanica Hitec Laser 4 (krasno sluzi vec godinama i za jedrilicu i za avion) koju je donio g. Ivan "Iowa" Zeravica (o njegovoj Hrastelnici sam neki dan ponovno s dealerom nekretnina). U drustvu sam mog Spirita, jedrilica "club klase - 2m" s kojom sam se zaista naletio i jos se dugo nadam. Kit je iz Amerike kupio, a i model napravio g. Milos Raletic iz Novog Sada. Ubrzo je poceo raditi RC Elektro (i u tome je veliki autoritet u Srbiji), a ja sam ga kupio za male novce. Dodajem jos jednu slicicu s nasih letenja na Pogorelcu. Parky-a kojeg sam davno kupio i godinama je skupljao prasinu, a onda mu je Karlo "udahnuo zivot" i krasno se naletio s njim. Moj RC elektro? Jos uvijek imam vrecicu dijelova i nikako da slozim prvi model. Moj grijeh, moj grijeh, moj preveliki grijeh....
Pozdrav ZZ i raduje me jako da smo ponovo zajedno i nikada da zaboravim nase Kafe u nasem kaficu,trebao bih da budem prije bozica tu i niposto da se ne sretnemo,
evo ovo su moje momentalno dvije ljubavi,narocito ovaj gore manji,njega najradije letim,a motornoga ne rado,gorivo i masne ruke ne cine mi u poslednje vrijeme zadovoljstvo,
do skora,Ivan

Odg: Letenje u Sisku

Reply #26
Ivane, kad dodjete u Hrvatsku, molim javite mi se na mobitel.
Svi stari brojevi nazalost vise nisu u funkciji, a novi je: 095 914 76 75

Pozdrav iz grada na tri rijeke,
ZZ
P.S. Opet cu daviti sa slobodnim letom, evo nekoliko od prije cca 10 godinica, dok sam jos letio F1A - jedrilice...


Odg: Letenje u Sisku

Reply #27
Zorane dobrodošao na ovaj Forum. Atmosfera ovdje je ležerna, zajebantska i admini ne pendreče ako napišeš nešto 'nestašno'.  Pravo mjesto za osobu vješta pera poput tebe !
Usput, ekipa ovog foruma već je mogla ćuti za tebe: upoznao sam ih sa tvojim nenadjebivim i najboljim mogućim odgovorom na pitanje 'Koji početnički model'?  ovdje:
http://www.flyfreak.net/index.php/topic,214.msg933.html#msg933

Šteta što je tvoj originalni post na aeromodelarstvo.net oštećen u onom hakerskom napadu jesenas.


Damir

Odg: Letenje u Sisku

Reply #28
evo pridružujem se pozdravima dobrodošlice....

sada kad vidim da u Sisku ima toliko ekipe koja leti.... razmišljam da nagovorim diogena i ekipu da organiziramo roštilj i letenje kod mene na vikendici u Vratečkom.... znate da je to blizu Siska
podrazumjeva se da dolete i Siščani....


Slike Vratečko
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe