Skip to main content

Topic: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom) (Read 15767 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom)

Reply #45
I ja sam ih se nalupao cak sam jedno vrijeme mislio napustiti hobi, kao nije to za mene, ali sad vidim da ima slicnih :D
Lijepo ga sastavljas al si ga momacki i polupao :D
Cestitam na volji i trudu, sve najbolje...

Odg: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom)

Reply #46
ovak je to bilo prije godinu i pol:
P.S. Edge Crash.MP4

ovo je popravak

zanemarite moje dlakave noge u kadru.  ovo su fotke od prije kojih mjesec dana, ne slika mi ga se sad doma, slikat cu ga kad ga sastavim na aerodromu. danas je maiden po valjda peti put. :-)

slaganje trupa


pokrpana krila



gotovo


tu jos nisu instalirani elektronika, rezervoar i motor. to sam danas napravio, jos malo peglanja i gotovo. slike kasnije ako se sjetim.  :D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom)

Reply #47
ajme  :'( kad ga vidis onako zakucanog u livadu...no  ;D kad vidis da je opet poletan i mlad.

sretno s "maidenom"  :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom)

Reply #48
odustalo se od letenja danas. neke ne pusti zena, nekima se kaki, a neke boli glava. :)

nadam se da ce maiden biti sutra.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom)

Reply #50
govorio sam neki, a mislio samo na tebe. :-)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: eewanov hangar (povijest mog bavljenja modelarstvom)

Reply #51
mig 7, rc ig, ivanic grad, breska greda.

ne bas neki video, ali se vidi da model lijepo ide iako nisam prezadovoljan. teziste mu je bilo previse otraga pa je u zadnjem zaokretu pri pripremi za slijetanje model otisao u kovit i dozivio manju stetu.

slikice





struja zakon, nitro USTAV