Skip to main content

Topic: Kanal 29.11.2009 (Read 9438 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #30
..što bi značilo - šest ! ;)
Damir

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #31
koji smo matematicari... ja imam inace dva krila, i ako se racuna ono malo plavo 3komada. istina nemrem sam vozit ...

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #32
E sada, da povedem dečke... približavamo se prevoj dekadi  :D

Ako ovako nastavimo sa letećim krilima, nebumo bili 'Krila Kanala', nego 'Leteća Krila Kanala'.
Ionako je demokracija nasilje većine nad manjinom !  :D :D

Damir


Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #34
Čini mi se da čemo morati unajmiti kamermana jer Marijom ovom nemre odolit, Twin će opet biti u zraku ;)

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #35
twin dobiva novi setup.... ide u preradu i s obzirom da nitko ne pita mjesecima da bi ga kupio suđeno mu je da ostane doma.....

ostaje nam da nabavimo jednu multanovu koja bude snimala brzinu brisanaca
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #36
Evo i podešenja za Zagi na DX7

Program mix1
throtle - elevator
down 10%

Switch: Flap0 ( prekidač kojim mogu uključiti ili isključiti mix )



D/R & Expo
Aile
Exp +60% ( ovako mi najbolje leži )
D/R 100%

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #37
twin dobiva novi setup.... ide u preradu i s obzirom da nitko ne pita mjesecima da bi ga kupio suđeno mu je da ostane doma.....

ostaje nam da nabavimo jednu multanovu koja bude snimala brzinu brisanaca


a kaj si nadelal sa drugim motorom - trebam nesto za camac sa kvom 3700cca sto cucla cirka 40-50A

Odg: Kanal 29.11.2009

Reply #38
twin dobiva novi setup.... ide u preradu i s obzirom da nitko ne pita mjesecima da bi ga kupio suđeno mu je da ostane doma.....

ostaje nam da nabavimo jednu multanovu koja bude snimala brzinu brisanaca


a kaj si nadelal sa drugim motorom - trebam nesto za camac sa kvom 3700cca sto cucla cirka 40-50A


...... drugi motorj ide u novu jedrilicu ..... a imam i easy starja koji bi bilo dobro malo nabrijati.... a i još dva modela bez šetupa

elektrike niiiikkaaaad dosta
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe