Skip to main content

Topic: RC elektro gliser (Read 89125 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RC elektro gliser

Reply #210
Zanima me,ako možda netko naručuje iz kine (odakle več )brushless motore,za glisere,pa ako ima mjesta,da meni naruči 2 brushlessjaka motora za gliser...to govorim zato jer sam kupio novi gliser oxygen, a motori su mu dosta slabi, pa znaci ako netko hoce moze mi naruciti 2 brushless motora,kada dođu naručitelju on mi javi,ja mu dam adresu,i  novce,i posalje

Odg: RC elektro gliser

Reply #211
E ljudi moji,nakon,dugog vremena,i razmisljanja,došao sam na ideju,da napravim jedan rc gliser, dužine cca- 70cm...krenuo sam od zadnjeg djela, evo link po kojem radim>>>RC BOAT WEEDWACKER 2 STROKE<<<
pa me zanima koje bi ljepilo bilo najbolje koristiti,i ako je vec netko to radio, koliko otprilike bi me koštao taj projekt...KOJE LJEPILO KORISTITI,DA BRZO HVATA??

 

Odg: RC elektro gliser

Reply #212
veli ti vruce ljepilo..ali drvofix je zakon

ako se predomislis od ovog njasra evo ti jedan nacrt


Odg: RC elektro gliser

Reply #213
cuj, daj ti meni taj nacrt, pa da se ja bacim u slobodno vrijeme na gradnju...
kada mi posaljes nacrt, na e mail, ili??   moj e mail>>>>>>>>>>renault-@net.hr<<<<<<<<<<<<

Odg: RC elektro gliser

Reply #214
ahha, sorry nisam vidio da si mi vec dao nacrrt

Odg: RC elektro gliser

Reply #215
kakvo vruce ljepilo,treba mi neko koje se brze susi.......












.

Odg: RC elektro gliser

Reply #216
kupiš pištolj za vruče ljepilo i to ti je to imaš u kineskom dučanu; $$$$ siča. tanki nanos nit minut i tvrdo je. deblji nanos malo duže treba!!!!

Nego Race veliš dobro je i za drvo (balzu) vruče ljepilo???
e kume ja sam htio napravit wiesel  cca 30 cm pa da stavim onaj moj  turnigy b2040 4850 kv u njega; kaj veliš na to???

Odg: RC elektro gliser

Reply #217
ma nije dobro vruče ljepilo..ak ga ostavis na suncu onda popusti..
drvofix je najbolji.
pistolj za vruce ljepilo je 10kn u ofertisimi.

slobondo napravis u veličini 50cm..al mora ic prop manji od 25mm

Odg: RC elektro gliser

Reply #218
??? zakaj manji od 25???


Odg: RC elektro gliser

Reply #220
drvofixu treba dugo da se osusi...koje je drvo najbolje upotrjebiti za izradu camca...treba mi neko tanko, ako je moguce  da se moze rezati sa skalperom, npr: sperploca??koje debljine mm?

Odg: RC elektro gliser

Reply #221
[move]ovako[/move]   ovako...trenutno sam u izradi rc-camca...i kada ga napravim razmisljao sam da mu stavim jedra, pa da napravim jedrenjak...ali..kod postavljanja jedra mene zanima kakvo platno treba ici, i gdje ga kupiti, kolike visine ono mora biti??? također kao skretanje nisam mislio koristiti motoric za zatezanje jedara, nego sam normalno mislio staviti servo rx...koju stanicu moram kupiti, da bi imalo dometa, barem nekih 100 metara??i kada cu vec stavljati jedra, bi li mi onda odmah i bilo pametno postaviti i neki motoric, ako bi bio jak vjetar, i ako nebih mogao vratiti jedrilicu sa jedrima??ako vec ima netko tko je to radio, komentari su dobrodosli...ZNACI---JA  sada radim camac, jedrenjak...kada ga napravim moram negdje nabaviti jedra,  ( gdje?), i koju bi bilo stanicu najbolje staviti, da ima dometa barem nekih 100 metara? jeli pametno stavljati na servo rx, a ne na to da se skrece jedrom??

Odg: RC elektro gliser

Reply #222
Potraži na internetu klasu G -70 jedrilica.Koristi 2 serva jedan za zatezanje jedra a, drugi za kormilo.To ti je početnička klasa.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/


Odg: RC elektro gliser

Reply #224
čim dalje od tog dučana.....  8)