Skip to main content

Topic: "Katja" (Read 4344 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"Katja"

Jos kao djecak listao sam stare "Robbe" kataloge i cesto bi se list okrenuo na stranicu na kojoj je bio uslikan prekrasan camac pod nazivom "Katja". Evo upravo taj legendarni camac je i dan danas nakon punih 35 godina jos uvijek na trzistu - doduse pod drugim proizvođacem i jos uvijek zari svojom elegancijom  :-* .Kako je moja mala modelarka izrazila zelju za nekim brodicem, ova "ljepotica" cinila mi se kao pravi izbor posto se vecina elektronike nasla od ostataka popravaka raznih camaca za prihranu... Jedino sam na akciji u HK-u uzeo NiMh batke od 7 celija sa koje sam odlemio jednu celiju i tako pripitomio setup te u BG-u uzeo novu osovinu od 3mm posto je ova prilozena svega 2mm... Iako bi kit trebao biti kompletiran u relativno kratkom vremenu, meni se kao i svako projekat oduzio na vise mjeseci -ovaj put imam opravdanje jer je i modelarka sudjelovala na nekim "zahvatima" pa smo tako zakasnili na "morsku sezonu" i tek sada rano u jesen uspjeli isploviti iz luke  8) Vise detalja na fotkama u nastavku...[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3][attachimg=4]    

Odg: "Katja"

Reply #1
jos malo...[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3][attachimg=4]

Odg: "Katja"

Reply #2
Balončić je balast za uravnoteženje ?  ;)


Odg: "Katja"

Reply #4
Bravo i za modelarku i za tatu!!
Sad dalje krenite raditi nekog remorkera, kao Ivan iz Rijeke..  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: "Katja"

Reply #5
Gledam sliku i ne mogu se oteti dojmu: Ćaćino dite !

Mlada Modelarka ima isti položaj tijela kada koncentrirano "pilotira":  raskoračni stav, ramena malo zabačena unazad, stanica u visini kukova, Beli vidio sam te nebrojeno puta tako na tekmama!  :)

Big like za odgoj pomlatka Beli !

Odg: "Katja"

Reply #6
Gledam sliku i ne mogu se oteti dojmu: Ćaćino dite !

Mlada Modelarka ima isti položaj tijela kada koncentrirano "pilotira":  raskoračni stav, ramena malo zabačena unazad, stanica u visini kukova, Beli vidio sam te nebrojeno puta tako na tekmama!  :)
;D ;D ;D