Skip to main content

Topic: pilatus pc9 (Read 23462 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pilatus pc9

Reply #75
Upravo stigao iz radione i napreduje. Dodao sam ti i nekoliko rupa. Sad možeš staviti dvije metle i djoger.

Odg: pilatus pc9

Reply #76
čekamo nove slike :)
strong, light and cheap - choose two

Odg: pilatus pc9

Reply #77
Čekamo trupove  ;)

Odg: pilatus pc9

Reply #78
Poštovani modelari
Trenutno sve ide dosta sporo, krila su izrezana, kao i  horizontalni stabilizator i kormilo te kormilo smjera. Za prvi model ne planira se uvlačivi stajni trap, a kad model poleti tada ću se prihvatiti izrade stajnog trapa u skali. Kabinu trenutno nismo u mogučnosti izraditi na naštm strojčeku jer nam nedostaje jedan grijač od pečnice kako bi i ta naprava mogla početi raditi. Trenutno je upotrebljavamo kao još jedan stol za pripremljene djelove. ( Ovom prilikom bi oglasio ukoliko netko ima grijač od pečnice za prodati da nam se javi.) A tu je i kronični nedostatak matrijala, pa dok ne osiguramo dovoljne količine stakla projekt će ići malo sporije.
Dodatni usporivač ovog projekta je i projekt GeeBee R3 koji ide paralelno i dok ne dođe do stadija izrade kalupa imamo osječaj da se apsolutno ništa nije napravilo, osim još jednog kitanja pa brušenja i tako sve dok model ne bude savršen, a tada opet u jednom danu napravite jednu stranu kalupa. U stvari taj jedan dan traje od trenutka rođenja ideje do prvog leta.
Zato vas molim da se strpite još malo, a mi se obavezujemo da ćemo vam pružiti dosta interesantnih fotki, savjeta i ponekad pogrešnih a ponekad zanimljivih rješenja.


Odg: pilatus pc9

Reply #80
Ako vam zapne s staklom i smolama, imam na rasplaganju 200g. BID i Uni avionski, u kolicinama potrebnim za izradu, kao i West epoxy smolu


Odg: pilatus pc9

Reply #82
Velika pohvala za gradnju, te ima li kakve naznake kada bi mi modelari manjih sposobnosti za gradnju mogli
kupiti jedan odljev po hrv standardima?

 :P  :P  :P

Odg: pilatus pc9

Reply #83
Velika pohvala za gradnju, te ima li kakve naznake kada bi mi modelari manjih sposobnosti za gradnju mogli
kupiti jedan odljev po hrv standardima?

 :P :P :P
ako zelis kupiti odljev,volio bih da svratis do mene u radionu,pogledas jedan gotovi,i ako imas kakve zelje u vezi čvrstoce ,tezine,vrste materijala,sve se da dogovoriti 0915057900

Odg: pilatus pc9

Reply #84
Pojavom sunca na nebu pojavljuju se i nove ideje.    R O Š T I L J

 

Odg: pilatus pc9

Reply #85
Ali  R O Š T I L J  za meseko ili za pečenje kakvih dijelova ???   ::)

Odg: pilatus pc9

Reply #86
sex sex sex, ovo je čisti sex!!! a pc9 jedan od najdražih propova.... e kad bi ti još od nekud pljusnul wren turboprop... još ti paše kaj je reverzibilna turbina pa ti je izduh napred- do jaja.... da imam love, ja bi ti ga kupio  ;).... kak bi rekle babe jer ti to zaslužuješ!!!! ;D sretno u gradnji....

Odg: pilatus pc9

Reply #87
Po potrebi bitno da grije. A u planu je i frižider.


Odg: pilatus pc9

Reply #89
Vidim ja da se mladen ostavlja stolarije i prelazi u ugostitelje,roštilj je već tu!
 ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian