Skip to main content

Topic: HELP!!! Nine Eagles free sprit (Read 2708 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HELP!!! Nine Eagles free sprit

Pozdrav. Dali se netko kuzi u taj model helikoptera? Ako da, imam jedan problem kojeg bih htjeo rjesit. Radi se o tome da na stanici, na ekranu su mi prikazane tri crtice ---.
E sad, prije nije bilo tako dok nisam prckao. Ovako ne mogu pokrenuti helikopter. Zanima me kako vratit na stare postavke, da prepozna helikopter? Ili jos jednostavnije ako netko zna da mi pusti broj moba pa da ga kontaktiram i rijesim to u sto kracem roku. Hvala =)

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #1
Koja stanica je

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #3
pa sta bas nitko ne zna u cemu je problem?   :-[ :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #4
Kako da ti netko pomogne kad si napiso ''e prcko sam po stanici i nesto sjebo i kako sad da popravim''? kako mozes tu ocekivat neciju pomoc? prvo napisi sta si radio,sta si promjenio,dali si sta sprzio,probaj googlat taj problem koji imas ... -.-
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #5
pa nemam sta puno prckati na toj stanici, ima jedan prekidat za upalit i tjt.. ocito sam ju stavio na tvornicke postavke, zanima me kako da ih povezem, nije to neka profi stanica vec najobicnija. okreto sam antenu da si promjenim strane za upravljanje i tu sam nesto zeznuo. sta bi znacile te tri crtice? meni se cini da sam ga resetirao i sad bi trebalo ucitat taj helikopter, kao da sam kupio novu stanicu i onda ih treba povezati..   ??? :-\

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #6
Alex di si ti u puli

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #7
valmade. sreo sam jednog vaseg s helikopterom na marsovom pa mi je reko da prodjem tamo di imate mjesto za letenje, da ste sub i ned od podne na dalje ali posto je kisica, nisam proso.. ako ima nekog sada gore, proso bi

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #8
Rjesen problem pritiskanjem na ekran i okretanjem konektora motora,kolega je poletio  i sad cekamo video :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: HELP!!! Nine Eagles free sprit

Reply #9
Hvala MODERNWARFARE  ;) ;) ;) ;)