Skip to main content

Topic: pomoć pri kupnji opreme  (Read 7332 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #15
Samnom si pričao i ja sam ti isto predložio što i kolega varadero. Ne znam tko ti je rekao drugačije? Možda je tu pitanje legalnosti softwarea ali iskreno mislim da ti ni sva glazba na kompu nije legalan tako da te sim nebi trebao brinuti ;)


Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #16
Već naručujem :)
Hvala Vam

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #17
Samo ja bi ti predložio drugu varijantu sa onim 12 u 1. Imaš ih vise za malo veću cijenu. Ovo je valjda samo rf7


Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #18
A već sam kupio.
Kaj to se normalno instalira na komp i kalibrira stanica?
Kabel za dx6i mogu kupiti univerzalan ili ima neki provjereni koji radi?

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #19
sve dobiješ u kompletu
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #20
Ako i ne dobiješ kupiješ si običan aux kabel. Dx6 ti ima običan 3mm plug kao što i imaš
na mobitelu za slušalice.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #21
Koje su najbolje punjive baterije za dx6i?

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #22
Sanyo eneloop

pomoć pri kupnji opreme

Reply #23
Eneloop su odlične, koristim ih u druge svrhe i nema zamjerke. Imaš tri vrste: bijele sa 1900 mAh, crne pro sa 2450 mAh , i bijele lite za uredjaje male potrošnje tipa kućni telefon. Prodajem ih u mojoj radnji pa imam povratne inoirmacije od ljudi i svi su zadovoljni. Jedino ako padne na pod se ošteti i više ne puni.
Multirotor FTW!

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #24
Neka te ne zbuni, od pred par mjeseci je Panasonic preuzeo Sanyo pa se sad prodaju pod Panasonic Eneloop.
Multirotor FTW!

Odg: pomoć pri kupnji opreme

Reply #25
Tako i treba. Uzmes jeftini dx6i i onaj 12u1 sim i vjezbas dok ne ovladas komandama a onda na real deal;)
     ........  mr Rockwell [/size]... kad ces nam dozvolit da se i mi ovako igramo s tobom..... ;D ....   [/color]! No longer available[/url][/font][/color][/size][/color]
Turnigy 9X