Skip to main content

Topic: E-sky Blade cp v2 (Read 2535 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

E-sky Blade cp v2

Pozdrav svima!Evo mene u heli vodama.Danas sam kupio helic koji je bio rabljen i na kojem su bile strgane glavne elise koje su zamjenjene,osim toga nije nista bilo strgano,nema nista ljepljeno po helicu i u odlicnom je stanju.Probao sam malo poletit da vidim dali radi ali sam odmah na pocetku imao problem.Taj je sto helic vibrira dosta i vuce na lijevu stranu.Trimeri na stanici su svi na sredini.Vlasnik mi je rekao da trebam postelat elise,ja sam gledao kako se stelaju i probao ali nemogu dobit da su mi obadvije na sredini nego je jedna od druge odmaknuta cca cm.Dali ima neka dobra dusa u okolici Zapresica da se kuzi u helice i da ima pola sata za jednog pocetnika da mu objasni i uz cugu postela helic da probam bar prvi let?Hvala unaprijed!Slike cu stavit a video ako poletim. :)
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #1
Ak su bile strgane sablje,99 % da je svinut spindl !!! zato nemreš dobiti tracking ! i heli trese
Dojdi na Lučko za vikend.

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #2
Mogu ja to kako vidjet?Doci cu na Lucko samo neznam kad.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #3
ako si iz Zapresica kaj se ne zaletis do pluramaksa u centru, pitaj za savjet i mozda rijesis problem

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #4
Sumnjam da če mu trgovci baš znati pomoči !
Skineš sablju (SAMO JEDNU) Spindl je zašerafljen malim inbusom ! sa inbus ključem ga vrtiš i gledaš da li sablja šeče gore-dole ! ako šeče, onda je svinut i treba ti novi !
Naravno da trebaš provjeriti da li je i glavna osovina svinuta !(skineš glavu s osovine i probaš ju valjati na nečem ravnom)

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #5
Bio sam danas malo vani s helicem da vidim kako ce se ponasat kad mu dam malo vise gasa.Moram dat skoro do kraja da bi se helic lagano poceo dizat,vibracije prestanu nakon sto se dignu okretaji ali me muci zasto se ne digne helic.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #6
Robi jel mi mozes objasnit na slici sta i kako?
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #7
nemaš dovoljno koraka !

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #8
aj me nazovi oko 20 h 098417402

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #9
Koliko je cca vrijeme punjenja baterije s original punjacem?
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #10
U teoriji,vrijeme punjenja je rezultat djeljenja kapaciteta baterije i struje punjenja. U praksi je to ipak malo više. Npr. ako je baterije 2 Ah, a struja punjenja 0,5A onda 2/0,5=4, treba 4 sata da se baterija napuni. Svakako provjeri koja je maksimalna struja pinjenja koju baterija podržava,uobičajeno je to 1C,tj jedan puta kapacitet baterije-ako je baterija kapaciteta 2Ah tada je smiješ puniti sa maksimalno 2A i to ti onda traje 1 sat. Novije (i skuplje) baterije podržavaju veče struje punjenja, 2,3C ali to je onda navedeno na naljepnici baterije.

Odg: E-sky Blade cp v2

Reply #11
Stavio sam jucer oko pola 6 na punjenje i napunila se oko pola 11,znaci 5 sati.Moram si kupit posten punjac.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)