Skip to main content

Topic: HK 600 kao podloga ? (Read 2046 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK 600 kao podloga ?

Razmišljao sam o prelasku na veći model jer je 450 postao malen. 500 klasa je veća ali ne i mnogo veća. Razmišljao sam o 600 klasi elektro koja je već zvijer. Svima nama je lova rak-rana pa me zanima što mislite o HK 600 kao osnovi. Sam model dođe smješnih 130$(bez sablji i elektronike) dok je preko Infinityja samo frame skuplji. Model bi u konačnici bio FBL. Malo sam pronjuškao po forumima svi djelovi su navodno kompatibilni sa Alignom. Da li se već netko zanimao za ovaj model te mu našao nekakve nedostatke?
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: HK 600 kao podloga ?

Reply #1
Postena 600-tka ce te u najjeftinijoj kombinaciji izaci oko 3500 Kn.

HK 600 nevalja, dodje 130$, ali treba jos jedno 100 da je uopce u letnom stanju.
Imas threadova po RCG i HeliFreaku, ali i na samom HC forumu.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK 600 kao podloga ?

Reply #2
Čekam da se pojavi neka 3G verzija Trexa bez flybara. Za HK mi treba još kvalitetan motor, speed controler, BEC, sablje,....što je preko 200$. Vidjet ćemo što će biti u ponudi do jeseni. Do tada mogu istestirati ovu 3G elektroniku na 450-ki. Za iduću sezonu eventualno vratiti flybar na 450-ku oturit je i preći na 600. Razmišljao sam i o nekakavom gasseru ali je to previše komplikacija i skuplje je.
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20