Skip to main content

Topic: Krepao servo... (Read 1408 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krepao servo...

Danas poslije posla nisam mogao odoliti lijepom danu, otišao na livadu i "vadio dušu" mom T-450. Metronomi već polako dolaze u red, malo sam vježbao i Travelling Backwards Flipove. Na 4. bateriji (ukleta broj 7, na kojoj mi se dogodili svi crashevi) heli otkazao poslušnost, nekako ga spustim u visoku travu (sva sreća ovaj put sam ugasio idle). Servo elevatora (Hextronik D-MG16 sa HK-a) ne mrda, dođem kući skinem ga da možda negdje nije izgubio kontakt probam direkt na prijemnik - ništa - jbg. Odmah na HobbyCity kad ga i tamo nema  :'(
Osim slomitog vertikalca na repu vidljivih oštećenja nema (zasad) vjerovatno je dobila osovina, možda i zadnja osovina,...ali kao što Grunf kaže:
tko leti - vrijedi, tko neleti - ne vrijedi
 
...ja moram letiti jer mi u vitrini nema mjesta  :D
 
P.S.
Jedno pitanje još za kraj: trebao bih servo konektore koji su ravni tj. nemaju onu "grbu" na kraju gdje ide kabel, kada naguram sve konektore jedan do drugoga u prijemnik izgleda prilično nabijeno i malo kao "lepeza", na starim prijemnicima koji su bili robusniji nisam imao ovih problema međutim na ovim malim 2.4 GHz je sve prilično nabito pa kad moraš izvaditi jedan šteker u biti ih moraš povaditi sve u paketu a na helikopterima je to sve još i povezano vezicama i onda nastaju problemi...

 
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Krepao servo...

Reply #1
Ti bez stepenice tj. grbe su ti JR.
Cini mi se da su Futabini sa grbom :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24