Skip to main content

Topic: pitanje (Read 9293 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pitanje

Reply #45
uh, moram priznat da sam tek sad pročital celu temu u komadu......
 
 nebi se štel mešati  ;) al se ipak bum.......
 
mislim svaka čast ak imaš tolko para odvojit za hobby, samo naprijed, jednom se živi.....

ali ovak dok pročitaš celu temu u komadu..... nekak (bar ja) nemrem se oduprijeti osjećaju....... ko da govoriš... dečki imam jaja i kiki za napunit tačke... jebem vas tu po forumu u mozak i razbacujem se sa brojkama a vi uživate i slinite  ;)


nadam se da griješim i da bude stvarno neki jet u zraku, i nadam se da nebu zamjerka na ovom iskrenom postu....
ili buš nam dal da podragamo sablje jet helića ili tvoja jaja u tačkama..... jedno od toga bude  ;) ;) ;)

pozdrav, i samo naprijed.....
Denis
 

Odg: pitanje

Reply #46
khklhkhkhkh ajde drago mi je da ovaj put nisam bio prvi koji je počel zaje...čovjeka
Mislim da je to buraz od đetpilota :D

Odg: pitanje

Reply #47
Dečki čovjek se naljutio vise ni ne pise  ;),ili već sastavlja jet helić pa nema vremena pisati po forumu  ;D


Odg: pitanje

Reply #49
ovako,tek sam usao u svijet letenja i zanimaju me samo helikopteri slicni pravima pa me zanima dali mi itko moze rec gdje mogu nabaviti model eurocopter 155 1d ako uopce postoji model....novci nisu problem....bilokakav ili elektro ili nitro ???
unaprijed hvala


jesam imao sam dosada 1 trex 600,i prije godinu dana sam dobio ch-64 ili 46 chinook  nisam ziher  ne kuzim se u vase mijere ali ono bio je oko 1 metar dugačak i od frenda koji se s tim bavi nitro helič.ali mi je to sve malo,ja vise volim prave heliče,mene ti nepali elektronika i nitro...i tnx na linku super je...

???

Odg: pitanje

Reply #50
malo je kontradiktoran
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...


Odg: pitanje

Reply #52
možda nas  jebe jedan teisti,pa se malo razbacao po forumu.



Odg: pitanje

Reply #55

i tipu sam poslo poruku i frajer mi je reko da mi za 366,800.00kn moze u roku godinu dana sastaviti isti takav...ali od ovih para 10 tisuča ide njemu za trud i vrijeme....



ja ne znam budalu koja bi za posao od 356 tisuća kn dijelova,  koji traje ohoho uzela sebi u đep svega 10k. pa to nije ni 3%
pa ljudi slože avion od 200kn dijelova i prodaju po 3 puta više i opet je ok, jer je tu njihov trud,  a trebali bi onda po 206 kn... 
dex svoj frame koji radi i dovršava 8 sati (po komadu) a materijala ima <100 kn, prodat za 103kn?
'wespen i sinovi' za složeni helić  tražiti +3% također?

netko je na opasnim drogama ovdje...  :D

Odg: pitanje

Reply #56
samo neznam što pjesnik želi reči ili dokazati nije mi jasno čemu ovakvi postovi

što se to dogodilo u njegovoj glavi puko esc ili iscurile baterije?

Odg: pitanje

Reply #57
Nemojte čovjeka ljutit jer će nam zaklučat thread
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG